Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Valbona Mezini shfaqet buzë detit e zhveshur: Helm për gjarpërinjtë

Nga 27-shi 0

Kandidatja e Bindjes Demokratike për Vlorën në zgjedhjet e 30 Qershorit, Valbona Mezini, ka postuar sot një foto me rroba banje dhe e shtrirë në buzë të detit.

Valbona ka dhënë një mesazh, teksa thotë se lulet janë ilaç për gjarpërinjtë.

Në rezultatin e zgjedhjeve të 30 qershorit ajo morri më pak vota, sesa ishin fletët e pavlefshme, një rezultat që nuk është se ndryshoi shumë nga Bashkitë e tjera ku garoi BD.

Valbona Mezini ka marrë vetëm 1825 vota për Bashkinë e Vlorës, ndërkohë që fletë të pavlefshme kanë rezultuar 1854 vota.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej