- Advertisement -

TAG

ujë

I izolove dhe mirë bëre, por kush u jep bukë të varfërve?

Edi Rama nuk ka rreshtur së dërguari mesazhe, lajmërime masash të rrepta nga shtëpia e tij shumë e përfolur e Surrelit. Kryeministri shfaqet besimplotë dhe...

Kur kisha kaçurrela dhe lekë, femrat pranë meje pinin më shumë uiski se ujë: Fjalimi “bombë” i deputetit “Don Zhuan” (film)

Kryetari i Partisë së Emigracionit, njëkohësisht deputeti i opozitës parlamentare, Kostaq Papa ka mbajtur një fjalim “bombë” gjatë ditës së djeshme në Kuvend duke...

“Tirana pa ujë”/ Vokshi publikon fotot e qytetarëve: Uji që vjen në pak minuta, si ujë moçali (foto)

Ish deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka reaguar me gjendjen e fundit në të cilën ndodhet Tirana, prej disa ditësh pa ujë. Vokshi ka...

Basha: Asgjë nuk e ndal më këtë bashkim, as gazi lotsjellës, as propoganda… (live)

Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha i cili thotë...

Banorja e Astirit: Djalin ma keqtrajtoi policia, pa bukë e ujë në burg (film)

Banrorja e Astirit, Lindita Protoduari, mamaja e të burgosurit Dorjan Protoduari e ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ka deklaruar se djalin...

Gurë, ujë dhe gaz në protestën te Parlamenti (live)

Situatë e tensionuar tek parlamenti ku ndodhen një pjesë e protestuesve. Protestuesit kanë tentuar të thyejnë kordonin policor por janë shpërndarë me gaz lotsjellës...

Erseka 21 orë në ditë pa ujë, faturat paguhen 100%

Qyteti i Ersekës vuan mungesën e ujit 21 orë në ditë ndërsa banorët paguajnë në kohë rekord faturat. Për shumicën e banorëve të Ersekës të...

Fal Internetit, gjaku i shqiptarit është bërë ujë…

Nga Edison Ypi Fal Internetit gjaku i shqiptarit është bërë ujë. Nuk ka më Besë, duel, flijim të jetës për Dashuri, Fè, Atdhè. Fal Internetit, "Shqiptari...

Aleksandër Gjoka: Kam pirë aq alkool sa mund të mbushja 3 autobotë, tani vetëm ujë

Aleksandër Gjoka është pa më të voglin dyshim një nga këngëtarët më të dashur për shqiptarët. Të vjetër e të rinj, të gjithë e...

Latest news

Kurti: Do të ngremë padi ndaj krimeve të Serbisë në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka premtuar se do të ngrihet padia ndaj Serbisë për krime lufte. Gjatë seancës së jashtëzakonshme në Kuvend, Kurti thotë...

U kapën me 1 kg kokainë në makinë, Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për efektivin e RENEA-s dhe dy të tjerët

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg me afat 35 ditor” për efektivin e RENEA-s, Xhuljo Liçi, që u kap...

Në kujtesë të Teatrit Kombëtar

Nga Flutura Açka  Kisha besuar se pas majit të vitit 2018, në jetën time nuk do të gjendej më kurrë ndonjë arsye për lot. Por të...

Vrasja e Endri Mustafës, reagon policia: U gjet i pajetë në breg të liqenit

Policia e Shtetit ka reagua lidhur me ekzekutimin e Endrit Mustafës në Shkodër. Sipas policisë viktima është gjetur sot rreth orës 09:00 në bregun e liqenit,...

Kush është viktima në Shkodër, i arrestuar më parë për grabitje e fajde, lidhja me vëllezërit Bilali

Viktima Endri Mustafa është një emër i njohur në qytetin e Shkodrës. Mustafa është arrestuar në vitin 2016 për grabitje e arsenal armësh së...
- Advertisement -