- Advertisement -

TAG

Top Talk

Paralajmërimi i fortë i Idrizit: Kujdes, nuk jemi në tregun e gjësë së gjallë! (film)

Kryetari i Partisë Demokratike për Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi thekson se koalicioni opozitar duhet t’i shërbejë qëllimit të përbashkët për të ardhur të...

Censusi për vetëshpalljen e Kombësisë/ Mesila Doda: Betejë e PDIU-së dhe gjithë shqiptarëve me kryeministrin Rama

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së Mesila Doda ka qenë e ftuar ditën e sotme në emiosionin Top Talk në Top Channel me gazetarin Denis...

Ish-kryetari i KQZ-së: Presidenti Meta nuk mund të shkarkohet, nuk e ka shkelur Kushtetutën

Ish-kryetari i KQZ-së, Ilirian Celibashi ka deklaruar se Presidenti Ilir Meta nuk mund të shkarkohet nga detyra. I ftuar ditën e sotme në "Top Talk",...

Kriza politike/ Shpëtim Idrizi: Pas 30 vitesh jemi në një sistem autokratik. E vetmja zgjidhje zgjedhjet e parakohshme (film)

Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, i ftuar në në emisionin e "Top Talk" është shprehur se zgjidhja e vetme për krizën e...

Ministri që përgjigjet për sigurinë ushqimore të çudit: Vaji i palmës nuk është i dëmshëm, gjalpi i lopëve zviceriane të vdes (film)

Nga studioja e Top Talk, ministri i Bujqësisë thotë se vaji i palmës nuk është i dëmshëm dhe se nuk duhet të cilësohet si...

Gazetari: Pensioni 70 vjeç? Po qesh bota! Ahmetaj: Shqiptarët janë jetëgjatë

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj pati një debat të fortë në emisionin “Top Talk” me gazetarin Denis Dyrnjaja mbi reformën e pensioneve. “Në vitin 2013...

Top Talk/ Doda: Padi në prokurori për financimet greke

Mesila Doda, Sekretare e Përgjithshme e PDIU-së, deklaroi në studion e “Top Talk” me gazetarin Denis Dyrnjaja se kjo parti do të ngrejë padi...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -