- Advertisement -

TAG

Top Channel

Investigimi i Top Story për trafikimin e qenieve njerëzore/ Pezullohen nga puna zyrtarët e lartë të policisë (film)

Ka qenë i menjëhershëm reagimi i Policisë së Shtetit ndaj skandaleve që u publikuan në emisionin Top Story mbi trafikun e arabëve në Shqipëri. Burime...

Agron Llakaj rikthehet përsëri në “Portokalli”?

Largimi i Agron Llakajt në 2010-ën nga “Portokalli”, të cilën e themeloi dhe e drejtonte, mori vëmendjen e të gjithëve. Pas një përvoje të...

Largim nga “Portokallia”? Regjisori Altin Basha: Po vazhdojmë punën në Top Channel

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel. panorama.al realizoi një intervistë me regjisorin e...

Pas 17 vitesh në Top Channel, “Portokalli” zhvendoset tek ABC News

Ditën e sotme po qarkullon me shpejtësi lajmi se një nga programet më të ndjekura të humorit, emri i të cilit është lidhur ngushtë...

Sondazhi për shembjen e Teatrit, ja si mendojnë qytetarët

Top Channel ka publikuar sot sondazhin, i cili pasqyron se si mendon një pjesë e qytetarëve për shëmbjen e Teatrit Kombëtar. Shumë artistë prej kohesh...

Top Channel dhe racizmi me “intelektualët kukësianë”

Në portalin Gazeta Shqip, një botim i Top Media Group (grupi mediatik që zotëron edhe Top Channel midis të tjerave), dje më zuri sytë...

“Ben Blushi lumturon vjehrrin me 5 milionë euro”

Ish kryeministri Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me publikimin e sotëm të një investigimi, sipas të cilit pasuria...

Letra e Hasan Hykës: Top Channel është në shërbim të krimit

Hasan Hyka, vëllai i Përparim Hykës, i cili akuzohet nga familja Haklaj si autori i vrasjeve të Fatmir Haklajt dhe vëllezërve të tij, nëpërmjet...

Dokumentet që zbulojnë përqindjen e aksioneve të Blushit në kompaninë e inceneratorëve

Me datën 12 shkurt 2020, CNA.al publikoi një dokument zyrtar, të siguruar në Bullgari nëpërmjet të cilit del zbuluar ortakëria e Klodian Zotos ,...

Zbulohet skema e plotë, si pronarët e inceneratorëve paguan aksionerët e Top Channel

Në dy ditë rradhazi, CNA.al ka sjellë një investigim të plotë në lidhje me një transaksion shit-blerjesh në Shqipëri, të një kompanie në pronësi...

Latest news

Kërkohej prej 10 vitesh nga policia, shqiptarin e “tradhton” facebook-u i gruas

Prej 10 vitesh shqiptari nga Vlora Shaqir Kalaj ishte në kërkim nga policia italiane, pasi ishte një nga të arrestuarit e operacionit “Non plus...

Vdekja e 23 të moshuarve pasi u vaksinuan në Norvegji, OBSH nis verifikimet

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nisur verifikimet për vdekjen e 23 të moshuarve në Norvegji, pasi u vaksinuan kundër koronavirusit. OBSH është në kontakt me...

Lajm i keq nga Pfizer, kompania do të zvogëlojë përkohësisht dërgesat e vaksinave në Europë

Kompania amerikane Pfizer, që momentalisht është prodhuesi më i mad hi vaksinave kundër koronavirusit, ka marrë vendimin që të zvogëlojë përkohësisht dëgimin e dozave...

Futen në grevë tre zyrtarë të Kryeministrisë në Kosovë

Tre zyrtarë të Zyrës së Kryeministrit në Kosovë kanë njoftuar se kanë hyrë në grevë. Këshilli Grevist që përbëhet nga Arben Krasniqi, Isa Hajdari...

Dalin shifrat në 24 orët e fundit: Shumë raste të reja me COVID-19, ulet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatën së COVID-19. Në 24 orët e fundit në...
- Advertisement -