- Advertisement -

TAG

Talo Cela

Shpallet në kërkim “ekzekutori” i dyshuar i vëllait të Talo Çelës në Elbasan

Një person është shpallur në kërkim në lidhje me vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela, pak javë më parë tek rrethrrotullimi i...

Shtyhet gjyqi për “Grabitjen e Rinasit”, Talo Çela nuk u njoftua

Shtyhet në Gjykatën e Posaçme për dosjen e grabitjes së Rinasit. Mësohet se shkak është bërë mosnjoftimi i Talo Çelës, i vetmi person në...

Policia jep 10 mijë euro për “kokën” e Talo Çelës

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion shumën 10 mijë euro për Talo Çelën, i cili është shpallur në kërkim. 49 vjeçari cilësohet nga policia...

Flamur Haka dhe Talo Cela në “sitën” e OFL, brenda 48 orëve të deklarojnë pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë "dy të fortëve" të tjerë, të cilët duhet ta plotësojnë atë brenda...

Latest news

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...

Ish-drejtori i Arsimit parauniversitar thirrje mësuesve: Dilni në protestë, ju është rimëkëmbur dinjiteti (film)

Maturantët shqiptarë në disa qytete të Shqipërisë kanë dalë prej dy ditësh në protestë, pasi janë shprehur se provimi i matematikës këtë vit ishte...
- Advertisement -