- Advertisement -

TAG

surrel

Slogani “Rama ik” vendoset në Google Maps te vila e kryeministrit

Slogani “Rama Ik” nuk përdoret më vetëm më thirrjet e opozitës dhe në parullat në Tiranë, por gjendet edhe online. Në hartën Google  Maps, nëse...

Pak minuta para fillimit të protestës, RENEA blindon shtëpinë e Ramës në Surrel

Pak para se të nisë protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, forcat RENEA dhe anti-terror janë vendosur në gadishmëri. Mësohet se një grup i...

Rama po zbavitet me shqiptarët

Nga Namir Lapardhaja Pasi “me të drejtën e mbretit” anuloi në facebook po ato gjoba që kishte urdhëruar në “shtetin e facebook-ut”, udhëheqësi që po mendon...

“Përkrenarja e Skënderbeut”/ Dhurata prej ari për Kryeministrinë, përfundon në shtëpinë e tij në Surrel, ç’tha kur e mori: S’është e imja… (foto)

Përkrenarja që shihni në këtë foto, iu dhurua shtetit shqiptar, më saktë Kryeministrisë 2 vite më parë, më 27 nëntor 2018, kur në Sallën...

I izolove dhe mirë bëre, por kush u jep bukë të varfërve?

Edi Rama nuk ka rreshtur së dërguari mesazhe, lajmërime masash të rrepta nga shtëpia e tij shumë e përfolur e Surrelit. Kryeministri shfaqet besimplotë dhe...

Zjarr në një biznes në Surrel, dëme të shumta materiale

Përfshihet nga zjarri një ambient pularie, në pronësi të shtetasit D. T, në Fushë-Farkë, në afërsi të Surrelit. Si pasojë e zjarrit nuk ka të lënduar,...

Rama shkon në votime me pantallona treçerekshe: Me popullin nuk luhet! (foto + fim)

Kryeministri Edi Rama ka spikatur me veshjen e tij ku ka shkuar në votime me pantallona treçerekshe, në shoqërinë e bashkëshortes së tij, Lindës. Pasi...

Deklarimet financiare nuk justifikojnë vilën e Kryeministrit

Ajo që nisi si një koment arrogant të Kryeministrit Rama në përpjekje për të shuar protestat e studentëve gjatë një emision propagandistik të kuruar...

Edi Rama e flet greqishten ujë. Ja si e përshëndeste dikur Kongresin e PASOK-ut (film)

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama me sa duket e njeh gjuhën greke më mirë se dialektin "tironc" të Surrelit. Njohuritë e Ramës në gjuhën...

Aksident në Surrel, ndërron jetë një nga të plagosurit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet pasi një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë. Ngjarja ka...

Latest news

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...
- Advertisement -