- Advertisement -

TAG

spitali COVID 2

Sanatoriumi drejt ezaurimit, rritet ndjeshëm numri i të shtruarve

Situata nga koronavirusi në vendin tonë duket se ditë pas dite po vështirësohet për shkak të shifrave të larta të të infektuarve ditorë. Raportohet se...

Skandal në spitalin COVID 2: Jep 8 milionë lekë nën dorë, e ëma ndërron jetë (film)

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin COVID 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e...

“Prej ditësh kurohet në shtëpi”, burri shtrihet te porta e “Shefqet Ndroqit”: Kam COVID-19!

Një zotëri, i cili dyshohet të jetë i infektuar me koronavirus, është shtrirë sot përpara derës së spitalit “COVID-2”. Sipas ABC, burrë e grua, siç...

Vjehrri i deputetit u hodh nga Sanatoriumi, Gjetani rrëfen detajet e ngjarjes (film)

Në spitalin COVID 2 ka pasur dy raste të rënda, pasi dy pacientë i dhanë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali në të...

Manastirliu: Nëse kemi rritje të rasteve me koronavirus, hapet edhe COVID 4

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se nëse kemi rritje të rasteve me koronavirus dhe kapërcejnë këto kapacitete do të kalohet tek spitali karantinë...

Manastirliu bisedë online me stafin e COVID 2: Pesë respiratorë të rinj te “Shefqet Ndroqi”

Tek spitali COVID 2 “Shefqet Ndroqi” ka ardhur sasia e parë e respiratorëve të rinj, financim i qeverisë shqiptare për përballimin e situatës së...

Latest news

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...
- Advertisement -