- Advertisement -

TAG

Sanatoriumi

I intubuar te “Shefqet Ndroqi”, aktori Gulielm Radoja po lufton me jetën (film)

Nga Ema Shazivari Aktori i njohur Guliem Radoja po lufton me jetën në spitalin “Shefqet Ndroqi”, si pasojë e COVID-19. Mbrëmjen e së hënës ai...

Tre javë në intubim, humb jetën nga koronavirusi 22-vjeçarja te Sanatoriumi

Ka humbur jetën pas tre javësh në intubim 22 vjeçarja me Covid-19. Burimet bëjnë me dije se Sidorela Koça, për shkak të gjendjes së saj...

Situata shumë e rëndë/ Infektivi dhe Sanatoriumi nuk kanë asnjë vend bosh

Të dyja spitalet kryesore të COVID-19 në vend janë plotësisht të mbushura. “BalkanËeb” shkruan se para Infektivit situata ka qenë e qetë por nuk ka...

75 vjeçarja me COVID vdes në spital, familjarët prej disa orësh nuk i gjejnë trupin (film)

Nga Ema Shazivari Një qytetare me lot në sy para Sanatoriumit tregon se si mëngjesin e kësaj të enjte nga spitali e kanë marrë në...

Infektivi dhe Sanatoriumi në kapacitete maksimale/ 151 raste të reja dhe 3 të vdekur në 24 orë

151 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit me Covid-19 në vendin tonë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, 3 pacientë e kanë humbur...

I afërmi i pacientit që u hodh nga kati i katërt i spitalit: E lanë vetëm në dhomë se shfaqi shenja agresiviteti

Shkëlqim Topollai i afërmi i Hasan Mirës, 65-vjeçarit  që u hodh nga kati i katërt i spitalit të Sanatoriumit, ka treguar në një lidhje...

Si po manipulohen shifrat/ Mjekja: 210 pacientë vetëm te Sanatoriumi

Shifrat zyrtare të publikuara nga Ministria e Shëndetësisë këtë të diel raportuan për 112 pacientë të konfirmuar me koronavirus në dy spitalet Covid 1 (reparti...

Rakacolli bën paralajmërimin e fortë pas lehtësimit të masave: Infeksioni mund të rikthehet

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli paralajmëroi për një rikthim të mundshëm të epidemisë në vend nisur nga fakti se qeveria po miraton lehtësira në...

Latest news

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...
- Advertisement -