- Advertisement -

TAG

rreshen

Ekzekutimi i Anton Kelit/ Dyshohet se ishte vrasje me pagesë

  Anton Keli, 51-vjeçari që u ekzekutua në Rrëshen të Mirditës, mendohet se është vrarë nga vrasës me pagesë. Policia ka shoqëruar shumë persona, sërish nuk...

Tmerri/ Vriten motër e vëlla në Rrëshen (film)

Një krim i rëndë ka troditur Rrëshenin të martën mbrëma. Fatmir Kolecaj ka vravë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati, përkatësisht 36...

Vrasja në Rrëshen, Lleshaj: Policia ka detyrën t’i shkojë dhe t’i trokasë në derë krimit

Pas vrasjes së Kastriot Reçit në Rrëshen, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka mbledhur drejtorët e policisë. Lleshaj ka kërkuar zbardhjen e disa vrasjeve...

Vrasja e biznesmenit Reçi/ Policia e Mirditës: Për çdo informacion të saktë, 2 milionë lekë shpërblim

Ditën e sotme, në qytetin e Mirditës, një ngjarje e ndodhur në afërsi të një lokali në Rrëshen ka mbetur i vrarë biznesmeni Kastriot...

AMA: Kastriot Reçi ortak në “M+”, televizionit iu hoq liçensa në 2018

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar lidhur me vrasjen e Kastriot Reçit, ndërsa thekson se 47-vjeçari nuk rezulton të jetë pronar i asnjë televizioni...

U ekzekutua sot, Kastriot Reçit i vranë vëllain dy vite më parë në Romë

Kastriot Reçi u ekzekutua gjatë mesditës së sotme me armë zjarri në Rrëshen. Dyshohet se ai u qëllua nga dy persona të maskuar. Kastriot...

E rëndë në Rrëshen/ Studentja e Inxhinierisë i jep fund jetës, hidhet nga kati i 11-të

Një ngjarje e trishtë ka tronditur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme qytëtin e Rrëshenit, aty ku një e re i ka...

Rrasa e Gjugjës, por jo vetëm…

Nga Dom Gjergj Meta Periferitë janë qendrat e vërteta. Në zonat e largëta, shpesh të papërfillura apo të shpërfillura, pothuajse si për shkak të një...

Kërcet arma në Rrëshen, vritet një 47-vjeçar

Një 47-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Rrëshenit. Mësohet se viktimë ka mbetur  shtetasi, Tonin Gjini. Ende nuk dihen shkaqet...

HEC-e në Mirditë, banorët në protestë: Mos i shkatërroni lumenjtë (film)

Banorët e Mirditës kanë dalë në protestë në qendër të Rrëshenit duke kundërshtuar ndërtimin e HEC-ve. Ata kërkojnë shfuqizimin e koncesioneve pasi ndërtimi i HEC-ve...

Latest news

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...
- Advertisement -