- Advertisement -

TAG

Ralf Gjoni

Ramës i rrezikohen ndryshimet kushtetuese, Ralf Gjoni pozitiv me koronavirus

Sot palët politike i kthehen diskutimeve në Parlament, por kryeministrit Edi Rama i rrezikohen ndryshimet kushtetuese pasi deputeti i opozitës së re, Ralf Gjoni ka rezultuar...

Ralf Gjoni: Opozitës po i mohohet e drejta e fjalës, maxhoranca do “lëpirësa”

Ka nisur me debate seanca e sotme parlamentare, ku deputeti opozitar Ralf Gjoni tha se duhet të rishihet vendimi që është marrë në Konferencën...

“Do të votojë për shkarkimin e Metës”/ Debati mes Manjanit dhe Gjonit: Hyre dhe dole kastravec

Pas deklarimit të Ralf Gjonit se do të votojë për shkarkimin e Ilir Metës, ka reaguar Ylli Manjani, i cili thotë se kjo ishte...

“Ajo që ndodhi më ka lënë pa fjalë”/ Sherri Gjoni- Salianji shokon Fakirin

Punëtori i ngarkim-shkarkimit Fakir Shkreta, pësoi kolaps psikologjik para tre ditësh për shkak të sherrit brutal në një emision televiziv mes politikanëve Ervin Salianji...

U përfol se u qëllua me shpullë nga Ervin Salianji, reagon Ralf Gjoni

U përfol se në sherrin që ndodhi mbrëmë pas emisionit ‘Open” të Eni Vasilit mes Ralf Gjonit dhe Ervin Salianjit, nuk munguan as shuplakat...

Doli nga shtëpia që të betohej në Kuvend, sulmohet me bojë deputeti i ri i LSI

Deputeti më ri i Kuvendit nga radhët e LSI-së, Ralf Gjoni është sulmuar me bojë tek dera e shtëpisë. Mësohet se gjatë sulmit Gjoni ishte...

Takimi Trump-Putin si Jalta e dytë për shqiptarët

Nga Ralf Gjoni Është e qartë se takimi Trump-Putin sapo ka hedhur themelet e një rendi të ri botëror, të udhëhequr tërësisht prej interesave pragmatiste...

Gjermania tinzare, kërkon të marrë forcën e kualifikuar për punë

Nga Ralf Gjoni Ka ardhur koha të mendojmë për interesat tona e të ndalojmë tru-rrjedhjen. Na duan vetëm për t’u ndërruar pelenat pleqve gjermanë. Për të...

Këshilltari i Metës: Një komunist i vjetër si ministër i Brendshëm

Me ç'duket kreu i Kuvendit, Ilir Meta nuk është shumë i kënaqur me zgjedhjet që ka bërë kryeministri Edi Rama për ministrat e rinj. Këtë e ka...

Këshilltari i Metës thirrje për protesta kundër Veliajt

Ralf Gjoni: beteja kunder cdo lloj ‘betonizimi’ duhet te vazhdoje Këshilltari i kryetarit të Kuvendit, bën thirrje për protesta kundër bashkisë për projektin tek Parku i...

Latest news

Albin Kurti për garancinë e lirimit të krerëve të UÇK-së: S’më takon mua të marr kësi hesapesh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, në konferencën për media pas mbledhjes së Qeverisë ku ka miratuar programin Qeverisë, ka folur për çështjen...

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...
- Advertisement -