- Advertisement -

TAG

Pronaret

Nuk respektuan masat anti-Covid, gjobiten pronarët e dy restoranteve me 10 milionë lekë në Berat

Policia e Beratit ka gjobitur pronarët e dy restorantëve, të cilët ushtronin aktivitetin e tyre kundër rregullave të Covid. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Berat,...

Qeveria ndalon muzikën dhe klubet e natës, artistët dhe pronarët rikthehen në protestë

Artistët dhe pronarët e lokaleve të natës këtë të martë janë rikthyer sërish në protestë për të kundërshtuar vendimit të djeshëm të qeverisë për...

“Muri i një banese” lë pezull një vit punimet në rrugën Disha tek Kodra e Priftit në Tiranë

Kjo është pjesë e rrugës Disha tek Kodra e Priftit në Tiranë. Prej gati një viti nisen punimet e rrugës për kanalizimet, trotuaret dhe...

Droga në Krujë/ Hoxha: E di kush është pronari, pati shkëmbim zjarri

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të operacionit që u zhvillua një ditë më parë në fshatin Derven të Krujës, ku u sekuestruan...

Latest news

Pas shumë polemikave SHBA zgjedh Kryegjyqtaren e Gjykatës Supreme, betohet Amy Coney Barrett, Trump me një ‘armë’ më shumë në zgjedhje

Pas 27 viteve, SHBA do të ketë një kryegjyqtare të re në Gjykatën Supreme, pasi ditën e djeshme ka bërë betimin gjatë një ceremonie...

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese anti-Covid

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...

Covid 19, mbyllen 14 shkolla në Kosovë, mësimi do të zhvillohet online

Për shkak të paraqitjes së rasteve pozitive me koronavirus, si në mesin e nxënësve ashtu edhe të mësimdhënësve, 14 shkolla në Kosovë janë mbyllur,...

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...
- Advertisement -