- Advertisement -

TAG

Pëllumb Pipero

U infektua pas dozës së parë të vaksinës/ Pëllumb Pipero: Më në fund i çliruar nga kthetrat e virusit

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai me anë të një postimi në llogarinë...

Manastirliu tregon gjendjen e Piperos: S’kemi raste me variantin e ri

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha sot se do të vijojë procesi i vaksinimit për 650 mjekët dhe infermierët që kanë marrë dozën e...

U kanë bërë vaksinën apo…?/ Jo vetëm Pipero, mjekët dhe infermierët e “vaksinuar” të Infektivit kanë patur simptoma të forta COVID-i

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv me koronavirus, dy javë pasi kishte marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit. Mjeku u konfirmua dje me...

Bëri vaksinën, Pëllumb Pipero infektohet me koronavirus

Mjeku i spitalit Infektiv Pëllumb Pipero u konfirmua dje si bartës i koronavirusit. Mësohet se Pipero ndodhet duke u kuruar në shtëpi, ndërsa mjeku vetë...

Pipero: Vaksinën anti-COVID do ta bëj live në studio

Mjeku Infeksionit në QSUT, Pëllumb Pipero ka deklaruar sot në emisionin “Opinion” se vaksinën kundër COVID-19 do e bëjë live në studio. Pipero theksoi se do...

Pacientët me Covid-19 presin në autoambulancë? Pipero zbulon arsyen: Nëse përkeqësohet situata…

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero ka folur rreth masave kufizuese që do të zgjasin për tre javë. Në intervistën për Fax News. Pipero ka pranuar se...

Nora Malaj fiton betejën kundra Covid-19: Nuk mbushesha dot me frymë, kërkoja vetëm dhallë! Ja si e kuptova se isha infektuar…

Ish-zv. ministrja e Arsimit, Nora Malaj, e cila tashmë e ka mposhtur Covid sepse ka dalë negative dhe është në gjendje të mirë, ka...

“Të japim 1 milion lek dhe thuaj që vdiq nga Covid-19”, Pipero: Pse një gjë e tillë nuk mund të ndodhë

Mjek i njohur infeksionit Pëllumb Pipero ka folur reth teorive që qarkullojnë se Covid është një gënjeshtër, dhe se të afërmit po paguhen që...

Pipero: Gripi i stinës mund të shtojë të sëmurët, qeveria të mendojë për moshat e rrezikuara

Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero, i ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, në një bashkëbisedim me gazetarin Enkel Demi sqaroi se spitalet shqiptare kanë kapacitete...

Latest news

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...

Fitoi betejën me Covid-19, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran, ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...
- Advertisement -