- Advertisement -

TAG

Partizani

Përgjaket derbi i kryeqytetit, tifozeritë përplasen me njëra-tjetrën (film)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozeritë e të dyja skuadrave janë përplasur me njëra-tjetrën në...

Partizani padron i derbit, mposht Tiranën me rezultatin 2-1 (film)

Vazhdon mallkimi i derbit për Tiranën. Skuadra e Ardian Memës është mposhtur nga Partizanin me rezultatin 1-2, teksa makthi do të vazhdojë. Një përballje emocionuese...

Derbi i kryeqytetit, rindahen sërish tribunat për shkaqe sigurie

Të dielën në orën 19:00, do të luhet në Selman Stërmasi derbi parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partizanit. Pak orë më parë Tirana,...

Skënder Gega largohet nga drejtimi i Partizanit

Trajneri Skënder Gega largohet nga drejtimi i Partizanit. Siç mësohet nga komunikimi i zyrës për shtyp, palët kanë vendosur që të mbyllin bashkëpunimin mes tyre. Gega...

Partizani feston titullin para syve të Tiranës (film)

Partizani shpallet zyrtarisht Kampion i Shqipërisë. Fitorja 2-1 në derbin e kryeqytetit i ka dhuruar “Të Kuqve” titullin e 16-të kampion në Kategorinë Superiore...

Derbi i kryeqytetit/ “Guerrilsat” nisin marshimin (film)

Tifozët e Partizanit janë organizuar të gjithë për të shkuar drejt stadiumit “Selman Stërmasi”, në vigjilje të derbit të madh të kryeqytetit me Tiranën. Në...

Mbyllet në barazim 1-1 supersfida Partizani-Kukësi

Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Kukësit dhe Partizanit e vlefshme për javën e 25-të të Kategorisë Superiore. Verilindorët kaluan të parët në avantazh...

Partizani nënshtron Skënderbeun, shkëputet me 6 pikë nga Kukësi

Partizani bën detyrën. Mposht Skënderbeun dhe e lë 10 pikë pas, shkëputet 6 pikë nga Kukësi dhe thyen tersin pasi në dy sfidat e...

Futbolli në zi/ Ndërron jetë ish-portieri i Kombëtares

Mikel Janku një nga personalitetet më të rëndësishme të futbollit shqiptar është shuar në moshën 78-vjeçare. Ai do të mbahet mend si ish-portieri i Kombëtares...

Partizani fiton kryeqytetin, dygolëshi i Hebajt zhyt Tiranën në krizë (film)

“Kështjella e Kuqe” duket se nuk ka rivalë në Superligën shqiptare. Në sfidën e sotme, skuadra e Skënder Gegës ka triumfuar me përmbysje 2-1...

Latest news

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -