- Advertisement -

TAG

Partizani

Derbi, mungon vetëm bilbili

Nëse futbolli shqiptar ende e ka një lloj kuptimi, sigurisht që një pjesë të mirë të arsyes e përbën fakti që herë pas here...

“Armiku” tek porta

Të premten në mbrëmje do t’i duhet drejtuesit të garës ta fillojë me bilbil derbin midis Partizanit dhe Tiranës, por ndeshja në fakt ka...

Skënderbeu e Partizani fitojnë dy supersfidat

Skënderbeu dhe Partizani i kanë fituar dy supersfidat e kësaj jave, përballë Tiranës dhe Kukësit. Korçarët kanë fituar me një penallti të Hamdi Salihit, që...

Partizani fiton Kupën e Shqipërisë për Shpresat

Lojtarët U19 të Partizanit kanë festuar fitoren e Kupës së Shqipërisë, pas përballjes me Tiranën. Finalja përfundoi me rezultatin 2-1 dhe u luajt në stadiumin...

Flamurtari ndal Partizanin në kryeqytet

Partizani është ndaluar në një barazim 1-1 ndaj Flamurtarit të Vlorës, duke humbur një mundësi të mirë për t’u shkëputur tre pikë ndaj Skënderbeut,...

Latest news

Peru/ Restaurohet ura Inka e prishur gjatë pandemisë (film)

Ura e mirënjohur Q'eswachaka Rope Bridge, e cila është një urë antike e kulturës Inka ishte prishur dhe kishte rënë mbi ujërat e lumit...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...
- Advertisement -