- Advertisement -

TAG

pallat

Pallati përfshihet nga flakët në Durrës, shkak bëhet aspiratori

Një pallat është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Durrës. Forcat e shumta zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të bërë të...

Pallati nën flakë/ Humbin jetën 11 persona dhe 10 të plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Republikën Çeke. 11 persona kanë humbur jetën, ndërsa 10 kanë mbetur të lënduar pas një zjarri që përfshiu...

Pacolli premton pallat për banorët e prekur nga tërmeti: E ndërtojmë për 3 muaj

Ministri i Jashtëm në detyrë në Kosovë, Behgjet Pacolli ka premtuar për banorët e prekur nga tërmeti se do të ndërtojë një pallat brenda...

Ja çfarë thonë banorët pasi Sandër Lleshaj bëri oficerin, policin dhe inxhinierin (film)

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka vendosur që me urdhër partie në një pallat të rrezikuar në Lezhë jetohet, madje banores me emrin Marie...

Eleminoi dy kate pallati në Durrës/ Sadri Abazi mohon akuzat e PD-së: Hoteli është funksional

Deputeti socialist Sadri Abazi ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se dy kate të pallatit të tij në Durrës janë eleminuar për të...

Tërmeti rrezikon të shembë pallatin te “Rruga e Kavajës”, policia rrethon zonën, evakuohen banorët

Tërmeti i fuqishëm i mëngjesit të djeshëm me magnitudë 6.4, i cili vijon të shoqërohet me paslëkundje të forta, njëra prej të cilave u...

Skandal/ Mbi 5 veta nën rrënoja, asnjë ndihmë në pallatin e shembur në Durrës (film)

Një pallat është shembur në Durrës ndërsa në vendngjarje nuk asnjë forcë emergjente për tu ardhur në ndihmë banorëve. Mësohet se 5 banorë ndodhen nën...

Pamje pa koment, i mbijetuari nxirret nga rrënojat

Ky është një prej të mbijetuarve të tërmetit me magnitudë 6.4 dhe intensitet 9 ballë që tronditi mëngjesin e sotëm Shqipërinë. Ndërkohë forcat e shpëtimit...

Pallati në Durrës zhytet dy kate nëntokë nga tërmeti, çifti kërkon ndihmë nga forcat e shpëtimit (film)

Dëme masive ka shkaktuar tërmeti 6.4 ballë i ditës së sotme duke lënë të pajetë të paktën 9 persona, dhe plagosur qindra të tjerë. Një...

Njerëz në rrënojat e pallatit në lagjen 7 në Durrës, mungon ndërhyrja e forcave emergjente

Vijojnë raportomet për viktima dhe të lënduar nga tërmeti i fuqishëm që tronditi mëngjesin e sotëm Shqipërinë. Tek pallati në lagjen 7 ne Durrës ku...

Latest news

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...

Gazetarët kundër Lleshajt: Kanë dhënë jetën 224 policë, që Madhëria juaj të bëhej ministër

Deklarata fyese e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj ndaj profesionit të policit dhe vetë trupës që ruan rendin në vendin tonë ka revolutuar jo...

Specialisti: Mos u afroni në brigje, pritet një tjetër cunami! Prefekti i Izmirit: Shteti është në këmbë

Pas situatës së krijuar nga tërmeti i fuqishëm ne Turqi, Presfekti i Izmirti deklaroi se qytetarët duhet të bashkëpunojnë për menaxhimin e kësaj situate...

Tërmet i fuqishëm në Turqi, konfirmohen 4 viktima dhe 120 të plagosur

Turqia u goditet mesditën e sotme nga një tërmet i fuqishëm, me magnitudë 7 ballë, epiqendra e të cilit ishte në ishullin Samos të...

418 raste pozitive dhe 4 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Situata e pandemisë në Kosovë është përkeqësuar. Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 418 raste pozitive, nga 1.608 teste të kryera. Gjithashtu 4 persona...
- Advertisement -