- Advertisement -

TAG

Ora News

Lulzim Basha: Strazimiri ishte pa armë në brez

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha  i është përgjigjur gazetares Ilva Tare në Ora news lidhje me pamjet e fimuara dhe të fotografuara, ku deputeti...

Doda: Çështja kombëtare, themeli i së djathtës (video)

Në daljen e parë si deputete e Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Mesila Doda rrëfeu në një intervistë për Ora News procesin që e çoi...

V.F.L.P.

Nga Enkel Demi Eljani dhe shokët para se të shkonin të bënin betejën e liqenit ngritën grushtin përpjetë dhe e hodhën foton në rrjet. Në...

Qeveria miraton Byronë Kombëtare të Hetimit

Institucioni do të varet nga Policia e Shtetit dhe do të ketë të angazhuar fillimisht vetëm policë Këshilli i Ministrave miratoi sot në mbledhjen e...

Latest news

Kulla më e lartë në botë vishet kuq e zi (Film)

Kulla më e lartë në Dubai, Burj Khalifa është veshur kuq e zi në festën e flamurit tonë kombëtar. Videoja kur Burj Khalifa vishet me...

Rritet numri i të shtruarve në spitalet Covid, ja si paraqitet gjendja e tyre

Edhe ditën e sotme në vendin tonë u shënua një tjetër shifër e lartë viktimash nga koronavirusi. Në 24 orët e fundit sipas të...

16 humbje jete dhe 545 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë vijon të mbetet i lartë. Covid-19 ka marrë 16 jetë në 24 orët e fundit në...

Përmbytjet shkaktojnë tragjedi në Itali, tre të vdekur dhe dy të zhdukur

Moti i keq ka shkaktuar të paktën tre viktima në zonën e Nuorese-s në ishullin Sardegna të Italisë. Mediat italiane raportojnë edhe për dy të...

Pandemia koronavirus, 400 mijë viktima në Europë

Rreth 61 milionë raste me Covid-19 numërohen zyrtarisht në të gjithë botën që prej fillimit të pandemisë, që u ka marrë jetën më shumë...
- Advertisement -