- Advertisement -

TAG

normaliteti

Të heqim dorë nga normaliteti

Të dashur miq, Në Shqipëri e në Ballkan numrat e të prekurve me COVID-19 po rriten. Ndjej për detyrë qytetare që t’ju ftoj të kujdesemi për...

“Duhet të përshtatemi me normalitetin e ri”, aktorja Andrea thirrje qytetarëve: Do na mungojnë përqafimet, por… (film)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme publikoi një video-mesazh të aktores së njohur shqiptare Ema Andrea, e cila iu bën thirrje qytetarëve...

Rama: Harrojeni normalitetin që kemi pasur derisa të dalë vaksina, nuk ekziston më! (Film)

Kryeministri Edi Rama është shprehur se normalitetin që kemi pasur, duhet ta harrojmë derisa të dalë vaksina. Në komunikimin e drejtpërdrejtë me qytetarët në Facebook, Rama...

Palmer: Dialog mes palëve për reformën zgjedhore sipas OSBE/ODHIR. Zgjedhjet e lira sjellin normalitetin

I dërguari i posaçëm i Departamentit amerikan të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Mathew Palmer ka deklaruar se do na pëlqente të shihnim një dialog...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -