- Advertisement -

TAG

moderatorja

Jona Spahiu tregon e përlotur momentin e ndarjes nga jeta të babait: Ç’më thanë mjekët e urgjencës (film)

Jona Spahiu ka qenë njëra prej protagonisteve të mbrëmjes së djeshme në programin “E ardhmja është vajzë”. Ajo ka rrëfyer për autoren dhe moderatoren...

Lei Kraja shpërthen në lot, ndërsa rrëfen tre momentet më të vështira të jetës së saj (film)

Moderatorja e njohur, Lei Kraja nuk e ka mbajtur dot veten, teksa treguar divorcin e prindërve të saj. “Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe...

U bë nënë për herë të dytë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me Diellin: Na shndriti sot

Moderatorja e njohur Arbana Osmani sot u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Eduarti janë bekuar me një djalë të...

Moderatorja bën deklaratën e fortë pas protestës: Më kanë kërcënuar, desh më shqyen…

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ka qenë një ndër zërat më motivues gjatë marshimit të sotëm kundër abuzimit të vajzave dhe grave. Mirëpo, një orë...

Prapaskenat e një interviste me pistoletë në bark

Nga Bledian Koka Dy muaj më parë, kur u njoha për herë të parë me rastin e Xhisiela Malokut, skena që më përshkruan ishte traumatike. Xhisiela...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -