- Advertisement -

TAG

moderatore

E ardhmja është vajzë/ Megi Pojani përlotet nga mesazhi i babait të saj, kurse oficerja e policisë tregon si qëndroi në koma (film)

“E ardhmja është vajzë” ka dhuruar sërish emocione të forta dje, falë protagonisteve, por dhe për momentet e ngarkuara me emocione. Të mërkurën Ermira Çaushollin...

Moderatorja shqiptare rrëfen eksperiencën e saj me Covid: Humba shijen dhe nuhatjen për dy javë

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura në Kosovë. Ajo prej vitesh drejton emisionin 'Prive'. Ajo së fundmi ka treguar se është prekur...

Luksin brenda shtëpisë së re të Arbana Osmanit e kanë zili edhe miket e saj (foto)

Një nga moderatoret më të dashura prej vitesh për publikun shqiptar, Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë. Së fundmi ajo...

Zyrtarisht moderatore/ Bebe Rexha fiton zemrën e MTV (video)

“Nuk mund të ëndërronim një moderatore më perfekte!”, kështu ka thënë MTV për artisten  me origjinë shqiptare. Bebe Rexha do të jetë zyrtarisht moderatorja e çmimeve...

Netët e klipit drejt finales

Festivali “Netët e klipit”, i cili ka mbërritur në edicionin e tij të pesëmbëdhjetë do ta mbyllë rrugëtimin e tij ekologjik disa javor në...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -