- Advertisement -

TAG

modelja

Modelja që hyri mes Feros dhe Arbenitës tregon prapaskenat e “skandaleve”: Çfarë më tha Getinjo dhe Don Xhoni (film)

Serena Sula është vetëm 17-vjeç nga Lezha, e cila është kthyer në kryefjalën e “skandaleve” rozë. Ajo tregon me çlirtësi të gjitha skandalet, për të...

Lindi fëmijën e 4/ Modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh

Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve...

Qëllohet me armë në makinë, vdes modelja amerikane

Vdes modelja amerikane Kelsey Quayle. 28-vjeçarja u qëllua më armë zjarri në rrethana ende të paqarta ndërkohë, që po drejtonte makinën e saj në...

Irina Shayk pushton pistën e modës

Irina Shayk e ka pushtuar pistën e modës me disa paraqitje mbresëlënëse. Bukuroshja ruse tërhoqi gjithë vëmendjen në spektaklin e Moschinos në Javën e...

Klaudia, nudo për të thyer tabu

Klaudia Brahja, modelja që jeton në Paris, ka realizuar disa foto nudo, të cilat konsiderohen thyerje tabuje për shoqërinë shqiptare. Ajo ka bashkëpunuar me dy...

Latest news

Pas shumë polemikave SHBA zgjedh Kryegjyqtaren e Gjykatës Supreme, betohet Amy Coney Barrett, Trump me një “armë” më shumë në zgjedhje

Pas 27 viteve, SHBA do të ketë një kryegjyqtare të re në Gjykatën Supreme, pasi ditën e djeshme ka bërë betimin gjatë një ceremonie...

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese anti-Covid

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...

Covid 19, mbyllen 14 shkolla në Kosovë, mësimi do të zhvillohet online

Për shkak të paraqitjes së rasteve pozitive me koronavirus, si në mesin e nxënësve ashtu edhe të mësimdhënësve, 14 shkolla në Kosovë janë mbyllur,...

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...
- Advertisement -