Modelja që hyri mes Feros dhe Arbenitës tregon prapaskenat e “skandaleve”: Çfarë më tha Getinjo dhe Don Xhoni (film)

Duhet të lëçisni

Robert Elsie: Masakrat ndaj çamëve të hyjnë në Historinë e Shqipërisë

Albanologu rekomandon që vakuumi i krijuar të plotësohet përmes dokumentimit të historisë verbale Historia e Çamërisë dhe të tjera mungojnë në Historinë e Shqipëri. Albanologu...

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Serena Sula është vetëm 17-vjeç nga Lezha, e cila është kthyer në kryefjalën e “skandaleve” rozë.

Ajo tregon me çlirtësi të gjitha skandalet, për të cilat është përfolur nga më i bujshmi mes Feros dhe Arbenitës, ku ka zbuluar edhe “prapaskenat”, deri te Don Xhoni dhe Getinjo.

“Tre muaj gjatë verës pati një “luftë” virtuale. Fero ishte në koncert vjet në Shëngjin dhe vajta të bëja një foto. Unë e kam zakon që kur bëj foto e bëj një këmbë në një formë të tillë dhe e postova. Unë kisha shokë bodyguard-in e tij dhe ai më shkruajti në snapchat dhe i dërgova foton, ku  bëra tag Feron dhe shkruajta: A je për trilece?

Aty bodyguardi ia coi Arbenitës dhe ajo më shkruajti dhe më tha që mos të jesh kaq provokative me të dashurin tim dhe kështu.  Harrova një pjesë, ajo u bë xheloze më shumë se unë i kam çuar një foto hot dhe ia çova feros, aty ajo u bë xheloze.

Ndërsa Don Xhoni u emocionua  shumë gjatë performancën kur unë po kërceja dhe nuk vesh më tuta.

Getinjos i ka pëlqyer shumë si video. Ua tha kush ta kishte bërë, unë as nuk e dija se kush ma kishte bërë. Madje nuk e dija se ai më kishte prekur”, u shpreh Serena.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Robert Elsie: Masakrat ndaj çamëve të hyjnë në Historinë e Shqipërisë

Albanologu rekomandon që vakuumi i krijuar të plotësohet përmes dokumentimit të historisë verbale Historia e Çamërisë dhe të tjera mungojnë në Historinë e Shqipëri. Albanologu...

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...