Modelja që hyri mes Feros dhe Arbenitës tregon prapaskenat e “skandaleve”: Çfarë më tha Getinjo dhe Don Xhoni (film)

Duhet të lëçisni

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Serena Sula është vetëm 17-vjeç nga Lezha, e cila është kthyer në kryefjalën e “skandaleve” rozë.

Ajo tregon me çlirtësi të gjitha skandalet, për të cilat është përfolur nga më i bujshmi mes Feros dhe Arbenitës, ku ka zbuluar edhe “prapaskenat”, deri te Don Xhoni dhe Getinjo.

“Tre muaj gjatë verës pati një “luftë” virtuale. Fero ishte në koncert vjet në Shëngjin dhe vajta të bëja një foto. Unë e kam zakon që kur bëj foto e bëj një këmbë në një formë të tillë dhe e postova. Unë kisha shokë bodyguard-in e tij dhe ai më shkruajti në snapchat dhe i dërgova foton, ku  bëra tag Feron dhe shkruajta: A je për trilece?

Aty bodyguardi ia coi Arbenitës dhe ajo më shkruajti dhe më tha që mos të jesh kaq provokative me të dashurin tim dhe kështu.  Harrova një pjesë, ajo u bë xheloze më shumë se unë i kam çuar një foto hot dhe ia çova feros, aty ajo u bë xheloze.

Ndërsa Don Xhoni u emocionua  shumë gjatë performancën kur unë po kërceja dhe nuk vesh më tuta.

Getinjos i ka pëlqyer shumë si video. Ua tha kush ta kishte bërë, unë as nuk e dija se kush ma kishte bërë. Madje nuk e dija se ai më kishte prekur”, u shpreh Serena.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...