- Advertisement -

TAG

mjeku i njohur

Ishte në gjendje të rëndë nga Covidi, Manastirliu jep lajmin e mirë për doktorin e njohur

Doktori i spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi e ka fituar betejën me Covid 19. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu...

Tritan Kalo thirrje qytetarëve: Mos e marrni me shaka Covid-19, politikanët mendojnë për interesat personale

Mjeku i njohur, Tritan Kalo ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj politikanëve, ndërsa ka kërkuar bashkëpunim dhe ndërgjegjësim të qytetarëve. Përmes një postimi në...

Brataj tregon situatën e “rrezikshme”: Qytetari nuk vë maskën se thotë kam pirë raki në mëngjes

Mjeku i njohur, Skënder Brataj ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një situatë që i ka ndodhur atij mëngjesin e sotëm,...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku i njohur: U egërsua virusi? Ja cili është sinjali i vërtetë…

Mjeku i njohur epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ka reaguar duke bërë një analizë sipas tij të shifrave të raportuara nga ministria e Shëndetësisë. Në fund...

Kalo: Ka ardhur koha për vlerësim moralo-monetar ndaj mjekëve

Mjeku i njohur Tritan Kalo thotë se ka ardhur koha për një vlerësim real moralo-monetar ndaj mjekëve dhe punës që ata kanë bërë jo...

“Të mundësohet sa më shpejt frekuentimi i plazheve”, Pipero: Ja çfarë do të ndodhë në vjeshtë me virusin

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është shprehur se të dhënat e fundit epidemiologjike dhe klinike tashmë tregojnë se COVID-19 thuajse ka hyrë në fazën...

“Dielli dhe ajri luftojnë Covid-19”, Pipero thirrje Ramës: Të hapemi sa më shpejt se do të kemi përfitime

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, përmes një postimi në rrjetet sociale jep një mesazh të rëndësishëm në ditën e Fiter Bajramit, sa i takon...

Mjeku Tritan Kalo: Jemi gati në çdo çast për sfidën ndaj Covid-19

Mjeku i njohur, Tritan Kalo, ka dhënë jep një tjetër mesazh për koronavirusin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shprehet se vijimësia e pandemisë...

Situata me COVID 19/ Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat!

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që vuajnë izolimin gjatë fundjavave si pasojë e COVID...

Infektohet me koronavirus mjeku i njohur në Tiranë, virusi prek familjen e të vëllait

Bluzat e bardha kanë qënë një ndër kategoritë më të kërcënuara nga koronavirusi, ku mjaft prej tyre janë infektuar duke ia dërguar sëmundjen në...

Latest news

DW: Fundi i rehatisë gjermane në krizën e koronavirusit

Sa herë e kemi shkruar këtë fjali në muajt e shkuar? Në raportime, opinione, intervista? Që Gjermania krahasimisht e ka kaluar mirë periudhën e...

Arrestimi i Haradinajt para emisionit, gazetari rrëfen telefonatën e fundit: Në Kosovë priten zgjedhje

Kryredaktori i T7 Arsim Lani po priste në studion nënkryetarin e veteranëve të Luftës Nasim Haradinaj i cili u arrestua në dyert e televizionit...

Akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritur, arrestohet 35 vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 35 vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura. Sipas policisë shtetasi...

“Muzikantët 8 muaj pa punë”, revoltohet Elton Deda: Jemi drejt falimentimit, mbështetja është zero

Kantautori i njohur Elton Deda ka reaguar sërish pasi shprehur shqetësimin për veten dhe gjithë kolegët e tij në muzikë, duke theksuar se tashmë...

Efektet e pandemisë, 20 mijë të rinj dolën të papunë në tremujorin e dytë

Papunësia tek të rinjtë shënoi rritje të dukshme në tremujorin e dytë të vitit, për shkak të shkurtimit të personelit në sektorin e shërbimeve,...
- Advertisement -