- Advertisement -

TAG

Mirditë

Arrestohet 65-vjeçari në Mirditë, kapet me armë dhe drogë

Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia në Mirditë. Siç njoftojnë blutë, pais janë informuar se një shtetas posedonte lëndë narkotike dhe​ armë zjarri në...

I dënuar me 10 vite burg për trafikim narkotikësh, arrestohet 48-vjeçari në Mirditë

Një 48-vjeçar i shpallur në kërkim për trafikim lëndësh narkotike, është arrestuar nga policia në Mirditë. Njoftohet se Viktor Lekgegaj u arrestua me finalizimin e ...

Saga e hakmarrjes mes dy fiseve në Mirditë! 5 viktima në 4 vite nga prishja e pazareve të drogës

Atentati mbrëmjen e djeshme ndaj Preng Gjinit tronditi Tiranën, pasi u krye në një zonë mjaft të populluar, ndërsa ishte vijim i kaluarit të hakmarrjes...

Aksident i rëndë në Mirditë, makina përplas për vdekje një këmbësore

Një aksident i rënd ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Reps të Mirditës, ku mjeti me drejtues B.R nga Kosova ka aksidentuar për vdekje...

Nuk ju bë tamponi në Tiranë, shkuan të analizoheshin në Mirditë, familja rezulton me Covid

Fluksi i kërkesave për kryerjen e tamponëve në Tiranë është i lartë ndaj dhe 4 pjesëtarët të një familje që jeton në kryeqytet por...

OFL në Shkodër e Mirditë, u dërgon formularin tre të dënuarve për vepra të ndryshme penale

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin tre të dënuarve për vepra të ndryshme penale në Shkodër dhe në Mirditë. Behar Brajoviq, banues në...

KLSH kallëzon në Prokurori drejtorin e Kadastrës në Mirditë dhe ish-regjistruesin: Tjetërsuan pronat e shtetit

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori drejtorin e kadastrës në Mirditë dhe ish-regjistruesin, pasi kanë regjistruar prona në kundërshtim me ligjin. Sipas...

Shemsi Prençi përfshin Sandër Lleshaj në vrasjen e Kastriot Reçit në Mirditë: Gruaja e tij, kushërirë e ish-drejtorit të vrarë të OSHEE (film)

Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zheji. Prençi ka pyetur ministrin e Brendshëm se kush...

Vrasja e biznesmenit Reçi/ Policia e Mirditës: Për çdo informacion të saktë, 2 milionë lekë shpërblim

Ditën e sotme, në qytetin e Mirditës, një ngjarje e ndodhur në afërsi të një lokali në Rrëshen ka mbetur i vrarë biznesmeni Kastriot...

Vrasja e biznesmenit në Mirditë, policia gjen një snajper

Policia ka zbardhur të tjera detaje nga vrasja e biznesmenit Kastriot Ruçi , teksa dilte nga lokali i tij në Rrëshen. Raportohet se policia ka...

Latest news

Pa maska në rrugë, gjobiten 765 qytetarë

Në 24 orët e fundit janë gjobitur 765 qytetarë të cilët kishin dalë pa maska në rrugë. Ndërkohë që gjatë kontrolleve të bëra janë...

Shënohet viktima e parë shqiptare nga tërmeti në Izmir

Shënohet viktima e parë me origjinë shqiptare nga tërmeti tragjik në Izmir. Ambasadori shqiptar në Turqi, Kastriot Robo deklaroi se viktima është një grua...

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...
- Advertisement -