- Advertisement -

TAG

Mira Rakacolli

Ylli Dylgjeri: Rifilloi Projekti i Fasadave “Kthimi në Identitet”

Investitorët: Edi Rama Projektuesi: Erion Velija Vlera e Projektit: xxxxxxxxx Miratoi: M. Rakacolli Zbatuese: A. Fico Ing: P. Pipero Data e fillimit: 10 Janar 2021 Data e përfundimit 25 Prill 2021

Masat kufizuese mbeten në fuqi, Rakacolli: Maturat të fillojnë mësimin në shkolla

Komiteti i Ekspertëve vendosi sot rikthimin në shkollë të maturave, teksa mbeten në fuqi masat e tjera antiCovid. Kryetarja e komitetit të ekspertëve, Mira Rakacolli...

Studentët nuk do të kthehen në auditore/ Rakacolli: Nuk janë ende indikatorët e duhur, në dy javët në vijim shohim…

Edhe për dy javët në vijim studentët nuk do të kthehen në auditore. Vendimi i njoftua sot në mbledhjen e Komitetit të Ekspertëve, nga...

“S’ju detyron njeri të hipni në urban”, deputetja e PS kundër Rakacollit: Duhen kontrolle

Dyndja në urbane ishte një ndër temat e diskutimit në emisionin “As pro, as kundër” mbrëmjen e sotme në ABC, si faktor i rritjes...

Mbeten në fuqi masat anti-COVID, vijon kufizimi i lëvizjes në orën 20:00 deri në 06:00

Komiteti i Ekspertëve ka vendosur sot që të lë në fuqi masat shtrënguese në përpjekje për të kufizuar përhapjen e Covid-19. Në një deklaratë për...

Rakacolli flet për rastin e Tire Alldërvishit: COVID-2 u riorganizua

Zv. ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli ka folur në lidhje me rastin e Tire Alldërvishi, e cila  u hoq si infermiere e spitalit “Shefqet...

Çfarë ka të përbashkët Rita Ora, Cristiano Ronaldo dhe Mira Rakacolli?

Në pamjen e jashtme nuk kanë asgjë të përbashkët. Rita Ora dallohet në muzikë, kinema dhe zhveshje sportive. Cristiano Ronaldo allias CR7 dallohet në futboll dhe...

Molla e Borëbardhës është një rast i izoluar (Mira Rakacolli)

https://27.al/u-shfaq-ne-mbledhjen-e-ps-rakacolli-sqaron-incident-i-izoluar/?fbclid=IwAR04v99rl8BJXH9l6JHpPjhVTy63p7zltjp0wnE3ptf4Mjyaq_4Hj76Q5X0

U shfaq në mbledhjen e PS, Rakacolli sqaron: Incident i izoluar

Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka dhënë sqarime për foton që qarkulloi në media ku ishte e pranishme në mbledhjen e Partisë Socialiste, pa...

Rakacolli: Fluturimet me Britaninë e Madhe ndalohen pa afat

Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve,  Mira Rakacolli ka bërë të ditur se fluturimet me Britaninë e Madhe do të ndalohen pa afat. Sipas saj,...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -