- Advertisement -

TAG

ministrat

Paloka-Ballës: Rama bën biznes me mafian dhe shtron darka luksi për ministrat në Dubai

Numri dy i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur deklaratave të bëra sot nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, lidhur...

Plani i ri ekonomik/ Rama: Ministrat dhe zv.ministrat do të marrin vetëm gjysmën e rrogës

Kryeministri Rama është shprehur mbrëmjen e sotme se në kuadër të planit ekonomik për koronavirusin do tu mbahen gjysmat e pagave ministrave dhe zv.ministrave. Në...

Dështim në Rusi/ Rama ngatërron ministrat e sulmon sërish Bashën

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka dalë bllof gjatë vizitës së tij në Rusi. Gjatë konferencës për shtyp, Rama dështoi si ministër i Jashtëm,...

Skandali/ Ministrat vjedhin një sondazh të thjeshtë, merre me mend se çfarë i bëjnë zgjedhjeve (film)

Emisioni “Opinion” bëri një anketë se cili është ministri më i njohur i qeverisë. Pyetjet janë bërë në rrugë nga gazetarët, kurse online u...

Në selinë e PS ishin Rama dhe ministrat, si u arrestua i armatosur Vladimir Gjuta

Garda e Republikës shoqëroi në Drejtorinë e Policisë së Tiranës Vladimir Gjutën pak më parë, pasi u kap pranë selisë së PS duke lëvizur...

Klosi i thotë do dalësh nga hoteli, përgjigjia epike e Ardi Daullxhiut (film)

Edi Rama bashkë me ministrat dje e kaloi drekën në kompleksin “Fafa” në Golem, me familjet e prekura nga tërmeti që janë strehuar në...

Rama thur lavde nga Kuvendi: Jam krenar për qeverinë që drejtoj

Kryeministri Edi Rama e ka nisur fjalën nga Kuvendi duke i thurur lavde qeverisë së tij për mënyrën se si ka menaxhuar tërmetin e...

Rama mbledh grupin socialist: Të gjithë të kontribuojmë për të prekurit nga tërmeti (Film)

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar të PS, ku të pranishëm janë edhe ministrat me kryebashkiakët. Rama tha se të gjithë deputetët, ministrat dhe...

“Fokusi sot është Durrësi”, Rama: Stadjumi duhet të jetë pikë pritje (Film)

Kryeministri Edi Rama ka zhvendosur një mbledhje me të gjithë prefektët, Forcat e Armatosura, deputetët dhe ministrat, në qytetin e Durrësit, aty ku pasojat...

Tahiri ironizon ministrat në gjyq: Çmimi më i shtrenjtë i hotelit është vetëm 140 euro…

Gjatë seancës gjyqësore, ku prokuroria lexoi pretencën ndaj tij, ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri nuk ka kursyer as ministrat e kabinetit qeveritar ku...

Latest news

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...

Foshnja 1-vjeçare humb jetën nga Covid-19 në Kosovë, shifrat e 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 170 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19. Autoritetet vendase bëjnë me dije se...

Vdiq aksidentalisht teksa bënte videot për Tik-Tok, mësuesja e 10-vjeçarit: Ishte nxënës i shkëlqyer e shembullor (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër. Një 10-vjeçar me inicialet N.Y...
- Advertisement -