- Advertisement -

TAG

Met Gala

E nominuar për shfaqjen e saj “Savage X Fenty”, por cila është arsyeja që Rihanna mungoi në “Emmy Awards”

Rihanna mund të jetë më e njohur për muzikën e saj, por themeluesja e “Savage x Fenty” ishte e nominuar për Emmy këtë vit...

Nicki Minaj thirret nga Shtëpia e Bardhë pas deklaratës së fortë për vaksinat

Pasi kritikoi efektivitetin e vaksinave, Nicki Minaj është ftuar nga Shtëpia e Bardhë për t'u informuar në lidhje me vaksinim dhe rëndësinë e imunizimit. Mediat...

Kim Kardashian reagon pas kritikave për veshjen e pazakontë në Met Gala

Kim Kardashian ka reaguar pas kritikave të shumta që mori për veshjen që kishte zgjedhur për eventin e famshëm të modës Met Gala. Ylli me...

“The Sun”: Dua Lipa dhe Rita Ora u shmangën në “Met Gala”

Dy yjet me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa ishin të pranishme në “Met Gala” këtë vit duke tërhequr vëmendjen e mediave. Por marrëdhëniet...

Yjet që shkëlqyen në Met Gala (foto)

Met Gala, është eventi i bamirësisë i organizuar nga Instituti i Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, i konsideruar si kulmi i kalendarit social...

“Mbretëresha” Rita Ora, mahnitëse në “Met Gala”

Tashmë jemi mësuar, nëse Rita Ora është pjesë e një eventi do të marrë vëmendje të padiskutueshme. Por këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare i...

Yjet që shkëlqyen në Met Gala

Yjet e botës së modës kanë shkëlqyer me veshjet e tyre mbrëmjen e së hënës në New York në Met Gala. Rita Ora, Katy Perry,...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -