- Advertisement -

TAG

mesazhe

 “Prilli i thyer” i zgjedhjeve parlamentare

Nga Enxhi Nasto* Tani është koha, kur ata kujtohen për ekzistencën tonë. Është koha e telefonatave, e mesazheve, e sondazheve dhe projeksioneve në përllogaritjen e...

I izolove dhe mirë bëre, por kush u jep bukë të varfërve?

Edi Rama nuk ka rreshtur së dërguari mesazhe, lajmërime masash të rrepta nga shtëpia e tij shumë e përfolur e Surrelit. Kryeministri shfaqet besimplotë dhe...

Revolta je ti!

Nga Elona Caslli Ti je revolta! Nuk mund të revoltohesh përmes meje! Revolta nuk ka nevojë të shkruhet! Mjafton një "Jo!" e madhe që del nga...

Mesazhet/ Ministrja Balluku: Si ta shkulim atë p…llë (foto +film)

Belinda Balluku është filmuar nga kamerat e A2 CNN, teksa shkëmbente mesazhe në celular me deputetin socialist, Sadi Vorpsi. Në mesazhe shihet se si ajo...

“E fundit që të shoh të veshur si pederast”, Gjuzi publikon mesazhet kërcënuese të Ramës (foto)

Pas denoncimit në parlament ku tha se Rama e ka kërcënuar, deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar mesazhet që kryeministri i ka dërguar gjatë orëve...

Publikohen mesazhet private të Ramës dhe Sorecës për shtyrjen e zgjedhjeve (film)

Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca ka hapur telefonin gjatë ceremonisë me rastin e publikimit të Raportit të Progresit, pa dashje ka zbuluar edhe...

Zbulohen mesazhet me Ramën/ Doda: Të shkarkohet Soreca, turp për qëndrimin skandaloz

Menjëherē pas publikimit të mesazheve mes kryeministrit Edi Rama dhe ambasadorit Luigi Soreca, ka reaguar sekretarja e përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda. Në një status...

Ish-deputeti demokrat publikon mesazhet: Ja si Bindja Demokratike kërkon kandidatë për zgjedhjet lokale

Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi ka deklaruar se partia Bindja Demokratike kërkon të gjejë kandidatë për zgjedhjet lokale dhe sipas tij po përdor mesazhet...

Zyra e shtypit të Ruçit zbardh takimin me eurodeputetët, fshin mesazhin brenda minutash

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka takuar sot 7 eurodeputetët e PE-së që kanë mbërritur prej ditës së djeshme në Shqipëri, ndërsa po diskutojnë...

Ministria e Shëndetësisë kërkon ndihmë për përmbytjet…përmes mesazheve (Foto)

Ndërsa festat e fundvitit po afrojnë dhe për shumë njerëz shqetësim është zbukurimi i ballkoneve dhe shtëpive, për të tjerë efektet e përmbytjeve të...

Latest news

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe nënkomisionerja Lealba Pelinku ishin sot në Lundër për të inspektuar transferimin e të dhënave nga aparaturat e...

Kroacia ndan për Kosovën 10.000 vaksina kundër COVID-19

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Gërliq Radman ka njoftuar se Kroacia ka ndarë për Kosovën 10,000 vaksina kundër koronavirusit. Ai i ka bërë këto...

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...
- Advertisement -