- Advertisement -

TAG

“Marca”

Kur vendos UEFA?

UEFA vendos më 27 maj për kthimin e Ligës së Kampionëve E përditshmja spanjolle Marca raporton se Liga e Kampionëve do të kthehet më 7...

“Dua të shkoj në Shqipëri!”/ 33-vjeçari niset me biçikletë nga Italia, habit policët italianë

Shqiptari 33-vjeçar, i cili jeton në Itali, ditën e djeshme ka marrë biçikletën e tij dhe është nisur për të ardhur në atdhe. Mësohet se...

Ronaldo rrezikon dënimin, sepse festoi si Simeone? Ja si përgjigjet UEFA

Ndoshta do të ketë qenë eliminimi i pësuar nga Atletiko e Madridit, apo edhe fakti që Cristiano Ronaldo nuk simpatizohet më, edhe pas largimit...

Deklarata befasuese e Messi-t: Jemi më mirë pa Neymar

Në fakt pak pritej, ose më saktë nuk kishim dëgjuar më parë deklarat të tilla të Messi-t ku shprehet se largimi i një shoku...

De Biazi fillon sot punën te Alaves, “Marca” i paraqit pesë sfidat kryesore

Nga sot, Xhani De Biazi do të startojë punën për të përgatitur Deportivo Alavesh në rrugëtimin për të realizuar objektivat sezonalë. Spanjollja “Marca” ka...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -