- Advertisement -

TAG

Manchester United

Emocionoi lojtarët dhe stafin, ky është fjalimi i CR7 para debutimit me Man United

Ndeshja e parë ishte e mjaftueshme që Cristiano Ronaldo të kthehej në zemrat e tifozëve të vjetër. Me atë në majën e sulmit, Manchester United...

E kaluara vazhdon të përndjekë Ronaldon/ Akuzat për përdhunim, 35-vjeçarja “prish” debutimin e CR7 në Manchester United

Gjatë ndeshjes që po zhvillohej në Manchester United një aeroplan me një flamur ku shkruhej “Beso Kathryn Mayorga” ka qarkulluar në ajër. Sipas mediave...

Pas rekordit të ri ndërkombëtar, Ronaldo pritet të zbarkojë të shtunën në “Old Trafford”

Pas golit kundër Irlandës dhe rekordit të ri ndërkombëtar, Cristiano Ronaldo pritet që në fundjavë të zbarkojë në Manchester për t’u përgatitur për debutimin...

Firma me Ronaldon, United i shtohen 1 milionë ndjekës në 2 orë në rrjetet sociale

Dita e djeshme ishte shumë intensive për Cristiano Ronaldon. Në një ditë portugezi u largua nga Juventusi dhe firmosi më Manchester United, duke u...

Gjithçka ka përfunduar! Cristiano Ronaldo është lojtari më i ri Manchester United

Manchester United është në bisedime të avancuara me Cristiano Ronaldo-n për një transferim prej 24 milionë paundësh (28 milionë euro/33 milionë dollarë) nga Juventusi,...

“Bomba” nga Spanja, Ronaldo do të largohet nga Juventusi

Kristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe për të fituar gjithçka. Portugezi ka hyrë në sezonin e...

Francezët, jehonë britanikëve: Zidane, te Man. United

Në Angli po qarkullonin zëra që shihnin Zinedine Zidane në stolin e Manchester United, në vend të Jose Mourinhos. Por, me sa duket, këto zëra...

Debutim ëndrrash për Xherdan Shaqirin, “tërbon” Mourinhon me këtë perlë kundër United

Një supergol me roveshiatë i Xherdan Shaqirit ishte mbyllja më e mirë që Liverpool mund t’i kishte bërë ndeshjes kundër Manchester United, të fituar...

Hemoragji cerebrale, Sir Alex Ferguson operohet urgjentisht në spital

Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson i është nënshtruar një operacioni urgjent si pasojë e një hemoragjie cerebrale. Fansat e Manchester United kanë kërkuar...

Mposhtet Manchester United, City shpallet zyrtarisht kampion

Një javë më parë Manchester United bëri atë përmbysje të madhe ndaj Manchester City, duke i shtyrë titullin kampion. Sot United sërish ka pasur...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -