- Advertisement -

TAG

majlinda kelmendi

Majlinda e një himni memec

Nga Enkel Demi Jam në Itali dhe e shijova pa masë fitoren e Majlinda Kelmendit në Olimpiadë, sepse në finale ajo mundi pikërisht Odette Giuffrida....

Si duhet të përdornim politikisht Lojërat Olimpike?

Nga Mero Baze Majlinda Kelmendi i ka dhënë Kosovës medaljen e parë në Lojërat Olimpike në Rio, dhe ka ngjallur ndërkohë një debat idiot mbi...

Majlinda Kelmendi mundi Evelyne Tschopp në 25 sekonda

Majlinda Kelmendi ka arritur të mundë me lehtësi xhudisten zvicerane Evelyne Tschopp. Xhudistes nga Kosova iu deshën vetëm 25 sekonda për t’i dhënë fund betejës ndaj zviceranes. Tshopp fitoi...

Triumfi i dyfishtë i Majlindës, Putin: Ngrini flamurin e Kosovës

Putin” Ngrijeni flamurin e Kosovës ose do të shkoj ta ngre vetë Rikonfirmimi si kampione e Europës në xhudo, ka qenë shumë më pak fitore...

Triumfi i radhës, Majlinda Kelmendi kampione e Europës në xhudo

Xhudistja kosovare mundi në finale francezen Priscilla Gneto   Majlinda Kelmendi kurorëzohet sërish kampione e Europës, duke marrë medaljen e artë në kampionatin europian të xhudos,...

Latest news

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

“Me jep një kafe të lutem”/ “Kamarierja” në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt (film)

Pak javë më parë, cna.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Jo vetëm modele/ Ja si ka nisur karriera e sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme (film)

Elena Pici, vajza në të 30-tat , që vjen nga Këshilli i Ministrave është një emër i panjohur , ndërsa sot fitoi vëmendjen e...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covid-in që para 10 vitesh (film)

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me...

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të...
- Advertisement -