Fjalë kyçe: Lulzim Basha

Telegrama / Nga Skenderi -

Basha: Rama, “noter province”

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e quajti “noter province” kryeministrin Rama. Në një dalje publike nga selia PD,Kreu demokrat ngriti dhe një pyetje për kundërshtari i tij politik Edi Ramëm….

OpEd / Nga Media -

Braktisja e Majlindës

Nga Luljeta Progni Ka disa ditë që deputetja e PD-së, Majlinda Bregu po mban qëndrime mjaft kritike ndaj kryetarit të PD-së, Lulzim Basha. Qëndrimet e zonjës Bregu lidhen me humbjen…