- Advertisement -

TAG

Lulzim Basha

Basha në Mat e Bulqizë: 25 Prilli, një padrejtësi që nuk iu është bërë vetëm demokratëve, por Shqipërisë

Kreu në detyrë i PD Lulzim Basha ka qenë sot në Mat e Bulqizë ku është takuar me demokratët. Ai ka deklaruar se masakra...

Basha: Ne jemi partia që bën garë e debat, kundërshtarit që nuk i qesh buza kërkon të na përçajë

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, njëherësh kandidat, Lulzim Basha ka vijuar me turin e tij të të takimeve me demokratët, këtë herë për...

Kishte dijeni për shpalljen “non grata” të Berishës? Basha i kundërpërgjigjet Nishanit: Neveri, shpifje e ulët!

Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me fushatën e nisur në Partinë Demokratike për të marrë kryesinë...

Basha me demokratët në Tepelenë e Përmet: Rama-Doshi vodhën zgjedhjet dhe po mbajnë peng ndryshimin që duan njerëzit

Kreu i PD, Lulzim Basha është takuar me demokratët në Tepelenë, Memaliaj dhe Përmet ku ka folur për zgjedhjet e 25 prillit dhe vazhdimësinë...

Basha në Korçë e Pogradec: PD është garancia për ta bërë realitet aspiratën e shqiptarëve për ndryshim

Kreu në detyrë dhe kandidati për kryetar të PD, Lulzim Basha ka qenë sot në Juglindje të vendit, ku deklaroi se PD është e...

“25 prilli s’kishte lidhje me demokracinë”, Basha nga Kuçova: Nga procesi i brendshëm do dalim të bashkuar dhe të fortë

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha është ndalur sot në një takim edhe në bashkinë e Kuçovës dhe atë të Dimalit, ku ka folur para...

Basha takon ministrat e BE: Integrimi, interesi më i madh për vendin dhe të ardhmen

Kryetari i PD, Lulzim Basha, u takua ditën e sotme me ministrat e jashtëm të Austrisë, Çekisë dhe Sllovenisë, vend i cili merr dhe...

Basha dorëzon formularin e rikandidimit për kreun e PD, 4 rivalë përballë

Lulzim Basha dorezon formularin e rikandidimit per kreun e PD Deri tani kandidaturat jane: Lulzim Basha Fatbardh Kadilli Edith Harxhi Neser depozitojne kandidimin: Ibsen Elezi Lisander Hoxha Te dielen ne oren 18:00...

Fatbardh Kadilli dorëzon kandidaturën për kreun e PD: Nuk do t’i tradhtoj kurrë demokratët

Ditën e sotme rreth orës 12:00 Fatbardh Kadilli ka dorëzuar në Selinë Blu zyrtarisht kandidaturën e tij për kryetar të Partisë Demokratike. Kadilli tha se...

Basha: Ne do të ngremë kokën, do t’ia bëjmë të qartë të gjithëve, se nuk ndalojmë

Kreu i PD, Lulzim Basha ka premtuar pas takimeve në Shkodër se beteja e tij do të vijojë së bashku me demokratët. Përmes një statusi...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -