- Advertisement -

TAG

Lulzim Basha

Basha pret Konjufcën në selinë blu: PD, në mbështetje të plotë të Kosovës

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca është pritur nga kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha Gjatë një deklarate të përbashkët për mediat, kryedemokrati...

Basha: Shqiptarët nuk kanë shpresë tjetër t’i nxjerrë nga qorr sokaku i 25 prillit përveç PD-së

Kreu i PD-së, Lulzim Basha është ndalur sot në Qarkun e Shkodrës, ku ka zhvilluar disa takime me demokratët e kësaj zone. Gjatë fjalës...

Basha: Do punojë ditë e natë për të bindur aleatët për rikthimin e demokracisë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në kuadër të fushatës së brendshme për zgjedhjen e kreut të ri të PD-së, u ndal ditën e...

“Gara e brendshme një vlerë e shtuar”, Basha: Kreu i PD-së nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në takimin e zhvilluar me qytetarët në Durrës, deklaroi se gara e brendshme është një vlerë e kësaj...

Basha me demokratët në Tiranë: 13 qershori për të shpalosur vlera, për të dalë të bashkuar dhe për të dhënë një sinjal të fortë...

Kryetari në detyrë i PD dhe kandidati për kryetar i PD Lulzim Basha është takuar sot me demokratët e Tiranës në degët 1, 2...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të artistit Pirro Mani: Ditë e trishtë për artin shqiptar

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktorit dhe regjisorit të mirënjohur, Piro Mani. Në një shënim në...

Basha nga Kavaja: Do t’i bindim aleatët për masakrën zgjedhore, do përgatisim një platformë për t’i rikthyer legjitimitetin dhe demokracinë vendit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka ndalur turin e takimeve sot në Kavajë, Rrogozhinë dhe njësitë administrative 15-16, ku ka takuar nga afër...

Basha: Masakra zgjedhore vetëm i zmadhoi hallet e shqiptarëve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim me demokratët në Kamëz, me të cilët ka folur për zgjedhjet parlamentare të...

Basha: Beteja jonë e vetme është ajo me Ramën, misioni që na kanë ngarkuar shqiptarët

Lideri aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke zhvilluar një tur në të gjithë Shqipërinë, si pjesë e garës për kryetar të PD. Në...

“Detyrë patriotike rrëzimi i Ramës”, Basha nga Kukësi: As pushtuesi nuk do na kishte bërë më keq këto 8 vite

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme demokratët e Hasit dhe Kukësit, vetëm pak ditë nga zgjedhjet brenda PD-së, të...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -