- Advertisement -

TAG

Kryetari i PD-se Lulzim Basha

“Ramavirusi ka gërryer ekonominë”, Kreu i PD-së: Koronavirusi i dha goditjen e fundit

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale është shprehur se për 7 vite rradhë kryeministri Rama, të cilit ai i...

Basha pas takimit me delegacionin e Venecias: Ishte i frytshëm

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi,...

Basha letër bankave: Mos rrezikoni me financimin e PPP-ve, janë para të pista

Kryetari i PD-se Lulzim Basha i ka dërguar bankave të nivelit të dytë dhe Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë një letër, ku u bën...

Latest news

Frut apo lëng, cila është mënyra më e mira për t’a konsumuar gjithë familja

E keni pyetur veten ku ndryshon të hash fruta nga të pirit atë? Të pish lëng frutash është e lehtë, por ekspertët thonë që...

Qyteti që “prodhoi” koronavirusin shënon zero raste, në Wuhan hapen pa kufizime edhe klubet e natës

Ish-epiqendra e pandemisë COVID-19, nga ku dyshohet se ka ardhur edhe koronavirusi, qyteti kinez Wuhan nuk ka raportuar asnjë rast të ri në 24...

Ikën si legena/ Tifozët “trima” sllavo-maqedonë ia mbathën, kur u afruan shqiptarët (film)

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për ndalimin e 16 të rinjve maqedonas, të dyshuar për fyerje ndaj shqiptarëve,...

Të shtënat me armë zjarri te “Astiri”, ky është 45 vjeçari i plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e "Astirit" në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

Shpërthim i fuqishëm në Durrës, qyteti bregdetar “pushtohet” nga tymi

Një shpërthim i kontrolluar ka ndoodhur në ambientet e brendshme të pallatit të Kastratëve në lagjen 17 në Durrës. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit...
- Advertisement -