Fjalë kyçe: Kristiano Ronaldo

Kalitje / Nga Klodiana -

Ronaldo i jep një tjetër fitore Realit

Reali i Madridit ka fituar ngushtë 2-1 kundër Gijonit në “Santiago Bernabeu”. Edhe pse në letër dukej një sfidë e lehtë, miqtë i kanë hapur mjaft punë skuadrës së Zinedine…

Kalitje / Nga 27-shi -

Kombëtarja në sytë e të huajve…

The Daily Mail: “Dikur Shqipëria njihej për Nënë Terezën, por asnjëherë për futbollin” Menjëherë sapo ka përfunduar fushata eleminatore dhe u bë fakt i kryer kualifikimi i Shqipërisë në finalet…