- Advertisement -

TAG

kriminelët

Pse të gjithë ia kërkojnë vetëm Edi Ramës listat e pastra nga kriminelët?

Nga Enkel Demi Zoti Joseph Borell në konferencën për shtyp me kryetarin e qeverisë shqiptare bëri pikërisht këtë kërkesë, e cila ka kohë që i...

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Tek ai ballkoni që u hodh sot një tjetër viktimë a do ia plasim një koncert tjetër?

Nuk kanë kaluar shumë ditë, kur Rilindja shpikte një kurim të ri për të sëmurët me COVID-19 në Spitalin “Shefqet Ndroqi”. Propagandistët i çuan...

100 plumbat e Rilindjes

Nga Erges Eskiu Kur të njëjtët kriminelë godasin me kaq lehtësi dhe arrogancë dhe të njëjtën familje në harkun e shtatë ditëve duke shkarkuar mbi...

Terrori në Hotelin e Pogradecit/ Turistët shkuan për pushime, por desh lanë kokën. Policia fsheh kriminelët. Ja momenti, kur ata qëllojnë 100 plumba kallashnikovi...

Turistët, të cilët ishin akomoduar në hotelin, ku u qëllua më breshëri plumbash në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë boshatisur dhomat për t’u...

Interpol: Kriminelët po përdorin shërbimin e ushqimit për të transportuar drogë gjatë pandemisë

Kriminelët po përdorin shërbimet e ofrimit të ushqimit për të transportuar drogë dhe mallra të tjera të paligjshme ndërsa vendi është i izoluar për...

Shpërthen Flutura Açka: Kriminelët e lirë qeveria tmerron njerëzit. Rama citon Zotin, por vetë fshihet pas COVID-it (film)

Shkrimtarja Flutura Açka ka kritikuar ashpër vendimet e qeverisë mbi masat ndëshkuese për qytetarët si dhe masat e ndërrmara deri më tani. Ajo ka...

“Rrumi ka bërë vota për PS në Shijak”, Paloka: Rama i telefonon vetë kriminelët

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. I ftuar në...

Edi Rama dhe 300 – Jo Spartanët – Por Kriminelët

Nga dr. Francesca Norton Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe banda e tij kriminale prej 300 vetash po shkelin lirinë e njerëzve të cilëve ai duhet...

Tabaku: Në Komisariat mbahen minorenë, hajdutët ikin

Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka publikuar një foto në faqen e saj në “Facebook”, për të cilën thotë se janë banorë të Bulevardit të...

Latest news

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...

Ambasada e SHBA kthen përgjigje për Tom Doshin, Prokuroria triblon: Presim informacion dhe nga Interpol

Ambasada amerikane në Tiranë i është përgjigjur Prokurorisë në lidhje me kandidatin në zgjedhjet e 25 prillit, Tom Doshi, që është njëherësh kryetar i...
- Advertisement -