- Advertisement -

TAG

Klodian Tomorri

Tenderi i ARRSH, Tomorri: Skualifikohen 10 kompani, infermieri do paguhet 600 mijë euro

Gazetari Klodian Tomorri ka ndarë disa detaje nga tenderi i hapur i ARRSH për zgjerimin e rrugës që lidh Aeroportin e Vlorës me Autostradën...

Kryeministri: Nuk ka tenderë të drejtpërdrejtë pa garë, gazetari i nxjerr tenderin e bërë po atë ditë

Kryeministri Edi Rama deklaroi ditën e sotme në emisionin “Të paekspozuarit” se në Shqipëri nuk bëhen më prokurime të drejtpërdrejta dhe tenderë pa garë. Pas...

Agjenda anti-familje si kërcënim për të gjithë

Nga Klodian Tomorri Sulmi frontal që liberalët e majtë dhe përfaqësuesit e minoriteteve seksuale kanë ndërmarrë ndaj institucionit të familjes tradicionale shtron një pyetje thelbësore;...

Përfundimisht është bërë shumë usta!

Nga Klodian Tomorri Përfundimisht është bërë shumë usta! Doli para mediave dhe foli për krizën e rëndë. Shpalosi planin me tre pika, ku dy nga pikat...

“Rritja ekonomike nuk i rrit pagat”/ Gazetari: Pohimi absurd i Ramës

Nga Klodian Tomorri Pohimi absurd i një kryeministri! “Rritja ekonomike nuk përkthehet në rritje rrogash”- thotë kryeministri duke iu përgjigjur pyetjeve të qytetarëve. E thotë si justifikim,...

“Mund të kthehemi te kufizimet e 20 viteve më parë”/ Kriza e energjisë elektrike, Shqipëria do të goditet më shumë sesa shtetet e tjera

Gazetari Klodian Tomorri paralajmëron se me krizën e energjisë ekziston rreziku i kthimit të kufizimeve drastike në pamundësi për të blerë energji për muajt...

Përshëndeteni Bin Ladenin me portretin e Asdrenit

Nga Klodian Tomorri Emetimi i kartmonedhës së re me prerje 10 mijë lekë shkaktoi jo pak debate për tematikën, dizajnin, por edhe portretin që duhet...

“Trifekta e pafytyrësisë“

Nga Klodian Tomorri Trifekta e pafytyrësisë Servirja e videopropagandës qeveritare nga kabina e borëpastrueses teksa mijëra qytetarë ishin të bllokuar dhe po ngrinin për vdekje në...

Prapaskenat e tunelit 155 mln euro

Nga Klodian Tomorri Fundjavën që kaloi, televizionet në Tiranë i ndanë ekranet e tyre në dysh. Në njërën anë shfaqeshin pamjet e protestave, ndërsa në...

A vret Edi Rama, nëse të vret polici i Ramës?

Nga Klodian Tomorri Qeveria dje ka kaluar një vijë të rrezikshme. Vrasja e qytetarëve nga policia e shtetit në mënyrë të paligjshme është hapi i...

Latest news

Drejtuan bashkë festivalin e 11-të, Bujar Kapexhiu: Edi Luarasi do mbetet e paharruar

Edi Luarasi, aktorja e madhe e skenës shqiptare u shua dje për shkak të një sëmundjeje të rëndë, teksa sot do të përcillet në...

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, miq e kolegë homazhe për aktoren Edi Luarasi

Aktorja e njohur shqiptare, “Nderi i Kombit” Edi Luarasi është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 81-vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë....

Anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, Kim: Vazhdon zbatimi i Reformës në Drejtësi!

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka reaguar pas shortit që u hodh ditën e djeshme në Presidencë për zgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit...

Me ndihmën e Katarit, Franca evakuon rreth 330 persona nga Afganistani

Franca ka kryer një fluturim nga Afganistani, duke evakuuar rreth 330 persona nga shteti i kontrolluar nga talebanët, tha Ministria e Jashtme. Autoritetet thanë se...

Përplasen dy automjete në Krujë, 26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë. Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K. 26-vjeçari është transportuar në spitalin...
- Advertisement -