- Advertisement -

TAG

Klodian Rasha

Babai i Klodian Rashës: Tragjedi të tilla asnjë familje të mos i përjetojë

Teksa ditën e sotme gjykohet çështja e ish-policit të forcave “Shqiponja”, Nevaldo Hajdaraj i cili vrau me armën e shërbimit 25-vjeçarin Klodian Rasha, babai...

Dalin pamjet e momentit kur polici Hajdaraj qëllon për vdekje Klodian Rashën (Foto)

A2 ka siguruar pamje nga kamerat e sigurisë që kanë fiksuar momentin kur efektivi, Nevaldo Hajdaraj, qëllon Klodian Rashën, më 8 dhjetor të vitit...

Polici e vrau me dashje Klodian Rashën, Prokuroria i komunikon akuzën Nevaldo Hadërajt

Prokuroria e Tiranës i ka komunikuar akuzën policit Nevaldo Hadëraj 3 muaj pas vrasjes së të riut Klodian Rasha në Tiranë. Pas verifikimeve të bëra...

Prokuroria mbyll hetimet për vrasjen e Klodian Rashës, çfarë u zbulua për pistoletën që u gjet në vendngjarje

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i "Shqiponjave", Nevaldo Hajdaraj. Mësohet se dosja do të dërgohet...

Detajet e reja: Nevaldo Hajdaraj u përplas fizikisht me Klodian Rashën para se ta vriste

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Klodian Rashës, në dhjetor të 2019 nga nje efektiv rilindas i Shqiponjave. Pas finalizimit të hetimeve, Prokuroria ka zbuluar...

Këstet ia paguante babai/ Sandër Lleshaj mori dy kredi për shtëpi, por nuk deklaroi asnjë banesë

Sandër Lleshaj u zgjodh ministër i Brendshëm në kabinetin e kryeministrit Edi Rama në nëntor 2018 dhe u largua me dorëheqje në 10 dhjetor...

Del përgjigja e ADN-së për pistoletën ‘Zoraki’, u gjet afër vendit ku u vra Klodian Rasha nga polici

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i policisë Nevaldo Hajdaraj. Pas ekspertimit jashtë shtetit të pistoletës së sekuestruar...

Misteri i armës që u gjet në zonën ku u vra Klodian Rasha, çohet për ekspertizë jashtë

Nga Glidona Daci Vazhdon të jetë mister arma e gjetur rreth 200 metra vendit ku u vra 25 vjeçari Klodian Rasha. Në ekspertizat e mbërritura...

Zbulohet lloji i pistoletës që u gjet afër vendit ku u vra Klodian Rasha, brenda kishte 3 fishekë

Ekspertiza ka zbuluar se pistoleta e gjendur afër vendit ku u vra 25-vjeçari Klodian Rasha, është tip "Zoraki". Sipas informacioneve për mediat, arma kishte 1...

“Vuajtjet” e Stresit në arrati: me alkool dhe kallash në dorë (foto)

Stresi është ende në arrati! Ai u shpall në kërkim nga Policia e Shtetit, pasi organizoi protestën për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha. Stresi (Arkimed Lushaj)...

Latest news

Basha mesazh për punonjësit e administratës publike: Mos kini frikë, dilni masivisht të votoni për ndryshimin! (Film)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vjen sërish me një thirrje drejtuar administratës, që të mos kenë frikë, por të dalin për votime më...

Apeli i Presidentit 48 orë nga zgjedhjet: Të shmanget çdo incident dhe provokim i qëllimshëm

48 orë para zgjedhjeve të 25 prillit, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të shmanget çdo incident artificial dhe provokim i qëllimshëm, që...

Denoncimet për krime zgjedhore, SPAK: PD 50 kallëzime, Presidenti 18

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

Gjykata refuzon kërkesën e Arbër Çekaj, braktis seancën në shenjë proteste, largon avokatët

Gjykata rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj për të u gjykuar me procedurë të zakonshme. Më herët Çekaj i akuzuar për trafikun e kokainës në kontejnerët...

Nis vaksinimi kundër COVID-19 i deputetëve në Maqedoninë e Veriut, marrin Sputnik V

Në Maqedoninë e Veriut të premten ka nisur vaksinimi i deputetëve kundër COVID-19, sëmundjes që shkakton koronavirusi. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe bëri të...
- Advertisement -