- Advertisement -

TAG

Kel Demi

Kel Demi për vrasjen e 20-vjeçarit: Moshatarët punojnë te shtëpitë e barit ose i sheh në rrugë me makina luksoze (film)

Nisur nga ndihma që kanë ofruar kamarierët në Shkodër për familjen e Musaen Zenelit, i cili humbi jetën në ditën e parë të punës...

“Çmendet” Kel Demi, i kërkon Lulzim Bashës të votojë për gruan e tij, Mesila Dodën (film)

Gjatë një interviste me kryetarin e opozitës gazetari Enkel Demi nuk ka mundur të qëndrojë pa e ngacmuar politikanin. Duke thënë se nuk dëshiron...

“Flama” sjell Tiranën e para një shekulli (film)

“Flama” është romani i katërt i autorit (Enkel Demi) që shkruan me pseudonimin Tom Kuka, pas “Hide mbi kalldrëm” (2017), “Gurët e vetmisë” (2018),...

Sikur dashuria e Kel Demit për gjuhën shqipe të ishte virus

Nga Mehmet Elezi Vihet re edhe në ekran. Shqipja e Kel Demit rrjedh. Kurrfarë sforcimi. I dridhshëm përballë dhimbjeve të gjuhës shqipe, kap në ajër...

Tom Kuka na dhuron një letërsi moderne mbi një histori të vjetër

Ca fjalë të thjeshta drejtuar një lexuesi të pakualifikuar, për një vepër të kualifikuar. Nga Leonard Veizi Në thellësinë e tij ka qëndruar gjithmonë qenësia e...

Mira Rakacolli shkeli masat anti-COVID, kurse qytetarët gjobiten përditë. Kel Demi: Këta janë “bira kumbullash” (film)

“Mira Rakacolli duhet të japë dorëheqjen, megjithë Komitetin e saj idiot”,- ka thënë Enkel Demi pasi Mira Rakacolli u kap në një mbledhje partiake...

Kel Demi: Pas faktimit të ish-Sigurimit në polici ka mbetur vetëm rikthimi i nenit 55. Yuri Kim nuk ka me qenë kundër (film)

Përparim Çangu, është ish-sigurimsi që u filmua, teksa ushtron dhunë barbare ndaj një të mituri në protestat e fundit. Kapja e policisë dhe Shërbimit...

Për Ogertën, Ramën dhe Shpend Ahmetin: Nuk mund të tregoni me gisht qytetarët, se nuk jeni të zotë t’i mbroni (film)

"Ogerta Manastirliu, Edi Rama dhe Shpend Ahmeti, bëni detyrën dhe mos tregoni me gisht qytetarët!". Këtë ka thënë sot në “ABC-në e Mëngjeësit” gazetari Enkel...

Kel Demi: Në qoftë se doni të shëroheni nga koronavirusi, shkoni te Rilindja

Mëngjesi i sotëm në “ABC e Mëngjesit” ka nisur me batuta nga më të ndryshmet mes gazetarëve. Fillimisht është diskutuar për makinën e ministrit Sandër...

Kel Demi për kërcimin e Ed’ Ramës: Llosh më të madh në jetë nuk kam parë! (film)

Dikur në një mbështjellje me gratë e Fierit, Edi Rama e vuri veten në rolin e kërcimtarit animator, gjë që i eksitoi rilandaset deri...

Latest news

Finalja e Conference League/ Holandezët dhe italianët “dynden” në rrugët e Tiranës (FOTO)

Tirana i është “dorëzuar” mijëra tifozëve të ardhur nga Italia dhe Hollanda për të ndjekur finalen e madhe Roma-Feyenoord që do të luhet mbrëmjen...

Kapiteni legjendar i Romës mbërrin në Tiranë (FOTO)

Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar sot një drekë me miqtë e ardhur me rastin e finales së Conference League, duke filluar që nga...

Tifozi shqiptar bëhet “tapë, dërgohet me urgjencë në spital para festës

Një tifoz shqiptar është marrë me ambulancë pranë Bulevardit. Tifozi i skuadrës holandeze, nuk është ndjerë mirë për shkak të konsumit të tepër të...

Tifozi i Feyenoord: Tirana s’do jetë e sigurtë nëse fitojmë kupën

Një tifoz i Feynoord paralajmëron përplasje e dhunë më të madhe nëse hollandezët e marrin kupën në shtëpi. Në një prononcim për “Euronews Albania”,...

Tifozët e Romës ngelen pa biletë, ofrojnë 2000 euro për ta blerë

Tifozët e "çmendur" holandezë e italianë që nuk kanë arritur të sigurojë një biletë për ndeshjen që do të luhet sot Roma-Feyenoord në stadiumin...
- Advertisement -