- Advertisement -

TAG

karburante

Shtrenjtohen sërish karburantet, sa do të shitet një litër naftë dhe benzinë

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish çmimin e karburanteve.  Një litër naftë me pakicë do të shitet me 235 lekë, kurse një litër benzinë...

Nis sot ulja e çmimit të karburanteve në Shqipëri

Kriza e rritjes së çmimeve të karburantit dhe të produkteve të tjera ka prekur prej ditësh Shqipërinë. Fakt është që çmimi i naftës në...

Çmimi i naftës në rekord, reagon Autoriteti i Konkurrencës: Nuk ndërhyjmë dot se…

Për gati një javë çmimi i karburanteve në vendin tonë po shtrenjtohet çdo ditë dhe qeveria na ka lënë në mëshirë të fatit. Sot...

“Çmenduri” në Kavajë, pengmarrje, plagosje e kërcënime, arrestohet 45-vjeçari

Policia e Kavajës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Kavajë pas marrjes se njoftimit se shtetasi A. P., në...

Shkelje në karburante / ISHTI gjobiti 7 subjekte në janar, në 2021 u vendosën 29 mln lekë gjoba

ISHTI ka kapur në shkelje një sërë pikash karburanti në këtë fillimviti. Nga të dhënat e publikuara bëhet me dije se vetëm në muajin...

Çmimet “fluturojnë” në tregje/ Konkurrenca nxjerr “të larë” karburantet, nuk merr asnjë masë

Esmeralda Hida Në qershor të vitit 2021 Autoriteti i Konkurrencës ka hapur procedurën e hetimit të thelluar për kompanitë furnizuese të karburantit në vend, si...

Maskat terrorizojnë rojen e karburantit në Prishtinë, i vjedhin 900 euro

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, konkretisht rreth orës 01:30, policia është njoftuar për një grabitje të armatosur në rrugën “Hamza Jashari”...

Florian Binaj ironizon kryeministrin me një pankartë: Kjo që po bën qeveria është e padrejtë! (foto)

Me dhjetëra qytetarë janë mbledhur para kryeministrisë për të protestur kundër rritjes së çmimeve. Protesta është organizuar nga qytetarët me vullnet të lirë dhe shoqëria...

Nis protesta përballë Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve, bllokohet qarkullimi i automjeteve (live)

Sapo ka nisur protesta e paralajmëruar në rrjetet sociale kundër rritjes së çmimit të bukës, energjisë dhe karburanteve. Mijëra qytetarë me pankarta në duar përballë...

Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj!

Nga Artan Fuga Kush i shpërdoron në mënyrë kriminale pasuritë gjigande të Shqipërisë? Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj! Hapim sytë mos...

Latest news

“Po vdes”, Çiljeta publikon videon: Kam një …

Çiljeta Xhilaga është një nga emrat më të hershëm të estradës shqiptare. Këngëtarja është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më...

E rëndë/ 25-vjeçarja gjendet e vdekur në mes të rrugës

Një 25-vjeçare është gjetur e vdekur ditën e sotme në rrugën “Lekë Dukagjini” në Prishtinë. Lidhur me ngjarjen e rëndë, vdekjen e saj e...

Covid-19/ Rriten frikshëm infektimet, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave të publikuar nga Ministria e Shëndetësisë, rezulton se numri i të infektuarve me Covid-19 në vend është në rritje nga dita...

Grabitën 4 banesa, policia italiane arreston 4 shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë, pasi akuzohen për grabitjen e katër banesave. Sipas mediave italiane 4 shqiptarët nga mosha 22 deri në 37...

Bashkëshorti i saj erdhi nga Italia për ta kërcënuar, shqiptarja tregon historinë e dashurisë që nisi në 97-ën

“Në fund të fundit, e vërteta doli në pah, tani që zyra jote (naziste) në Tiranë është e mbyllur, duhet të jesh më e...
- Advertisement -