- Advertisement -

TAG

Juventusi

Pritja ka marrë fund, Ronaldo bashkohet me Juventusin në seancat stërvitore

Pritja ka marrë fund dhe Cristiano Ronaldo bashkohet me Juventusin në seancat stërvitore për herë të parë që pas ndërprerjes së kampionatit italian. Portugezi qëndroi...

Kaloi me sukses Koronavirusin, Juventusi nis bisedimet me Dibalën për rinovimin e kontratës

Paulo Dibala dhe Juventusi po bisedojnë për të zgjatur kontratën deri në vitin 2025. Drejtuesit janë të kënaqur nga mënyra si ai ka luajtur...

Tronditet Juventusi, ylli i ekipit infektohet me koronavirus

Juventusi dhe e gjithë Italia ka marrë sot një lajm tronditës. Mbrojtësi i bardhezinjve, Daniele Rugani rezulton pozitiv me koronavirus. Pas publikimit të rezultateve mjekësore,...

Juventus përgatit ofertën e re për Mauro Icardin

Juventusi po bëhet gati të bëjë një ofertë të re për sulmuesin argjentinas të Interit të huazuar te Paris Saint-Germain, Mauro Icardin. Icardi ka qenë...

Mungon CR7, Leçe shtang edhe Juven, i bën “nder” Interit (Film)

Juventusi u ndal në javën e 9-të të Serisë A, teksa barazoi 1-1 në transfertë ndaj Leçes. Pjesa e parë pa një Juventus mjaft kërkues,...

Juve dominon SPAL 2-0, Berisha më i miri i ndeshjes (Film)

Juventusi ka arritur të fitoi ndaj Spalit me rezultatin e pastër 2-0. Në minutën e 43-të të takimit portieri shqiptar Etrit Berisha ka bërë një...

“Mund të tërhiqem vitin tjetër”, Ronaldo: Unë vlej… 400 mln euro!

Cristiano Ronaldo vazhdon të bëjë bujë me deklaratat e tij, në intervistën e dhënë për “TVI”, në një nga shtëpitë e tij. Portugezi, foli për...

Ikardi bën kthesën totale, sulmuesi kërcënon Interin

Padyshim që tek Interi personazhi kryesor i dy ditëve të fundit është Mauro Ikardi. Kjo pasi argjentinasi nuk është në planet e Kontes dhe...

“Çmendet” Juventusi, 60 mln euro për yllin e Barçës

Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi duket se është më tepër se një thashetheme i rëndomtë merkatoje. Konfirmimet më të fundit vijnë nga dy media...

Merr fund “ëndrra” e Berishës, Juventusi prek finalen per herë të katërt radhazi (film)

Juventusi ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Atalantës në takimin e kthimit të gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë. Kampionët e Italisë arrijnë finalen e këtij...

Latest news

Ngacmoi vajzën e mitur, arrestohet 51-vjeçari në Fier

Një 51-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Mësohet se vajza e mitur dhe autori i dyshuar...

Shuhet James Bond i parë, ndërron jetë aktori i famshëm

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare aktori i famshëm, Sean Connery. Aktori skocez ishte i njohur për portretizimin e James Bond, duke qenë i pari...

Tërmeti i fuqishëm, vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Turqi

Ekipet e shpëtimit turke po kërkojnë ende nëpër rrënojat e ndërtesave të shembura nga tërmeti i fuqishëm i së premtes. Numri i të vdekurve nga...

Ministri i Shëndetësisë njofton masat e reja në Kosovë: Të moshuarit dalin me orar të kufizuar

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj,  ka bërë publike masat e reja të marra për mbrojtjen nga COVID-19 në Kosovë. Me masat e reja,...

Basha: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor

Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh sot se në 24 orët e fundit e ka parë nga afër se sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor,...
- Advertisement -