- Advertisement -

TAG

Jurgen Klop

Karantina e Jurgen Klop: Jam një pjatalarës i shkëlqyer!

Me lojtarët e tij që në këtë periudhë janë nën karantinë deri në rifillimin e ndeshjeve, trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop nuk është aspak...

Klop lë në ankth tifozët e Liverpulit, merr vendimin për rinovimin e kontratës

Jurgen Klop padyshim që për momentin është një nga trajnerët më të mirë në qarkullim. Sezonin që lamë pas me Liverpulin, ai u shpall kampion...

Shpërthen Jurgen Klop: Ramos, je kanceri i futbollit!

Dëmtimi i Muhamed Salah nga mbrojtësi i Realit, Sergio Ramos, i “djeg” akoma trajnerit të Liverpulit, Jurgen Klop. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, tekniku 50-vjeçar,...

Henderson humbet sezonin, në rrezik edhe Euro 2016

Pas një skaneri të djeshëm, me të mbërritur në qytetin e tij, u konfirmua që Xhordan Henderson e ka humbur pjesën e mbetur të...

Jurgen Klop, “mbreti” kthehet në fronin e vjetër

Çerelfinalja e parë e Europa League, midis Dortmundit dhe Liverpulit, u sfumua disi nga pikpamja teknike, duke u fokusuar më shumë në kthimin e...

Morata, Reali e kërkon për të arritur Aubamejang

Drejtuesit e Real Madrid i kanë idetë e qarta; të rimarin nga Juventus Alvaro Moratën, por nëpërmjet tij të arrijnë tek Aubamejang. Në gjë...

Van Gal, në gjunjë në sytë e Ferguson

Komplikohet edhe më shumë situata e Mançester Junaitid, për sa i përket objektivit Champions. “Djajtë e Kuq” janë mundur 1-0 nga Uest Bromuiç në...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -