- Advertisement -

TAG

italiani

Italiani vret motrën se ishte e lidhur me një transgjinor

Një vajzë 20-vjeçare ka humbur jetën në Napoli të Italisë, pasi është rrëzuar nga motori, teksa po udhëtonte me “shokun” e saj transgjinor. Por, ajo...

A mund të lejojë italiani Soreca t’i mbijë fashizmi nën hundë?!

Nga Gentian Gaba Aventino është një nga shtatë kodrat e Romës. Në lashtësi kjo zonë banohej nga plebenjtë, banorët e qytetit që nuk u përkisnin familjeve...

Kakavijë/ Italiani me 74 mijë euro në makinë, ndalohet nga policia

Policia kufitare e Kakavijës ka ndaluar një shtetas italian, pasi iu gjetën në automjet rreth 74 mijë euro. R.G, 56 vjeç banues në Itali është...

Piloti i avionit të rrëzuar në Ishëm, i dënuar për korrupsion në Itali

Guido Guidi, piloti i avionit të rrëzuar në Ishëm është arrestuar edhe më parë nga policia italiane ku edhe në këtë rast ai ishte...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -