- Advertisement -

TAG

Ish-ministri për Europën dhe Punët e Jashtme

Pasuria e deklaruar e Gent Cakajt nuk i justifikon shpenzimet

Ish-ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj rezulton me burime të pamjaftueshme financiare për të mbuluar shpenzimet e tij në vitin 2018. BIRN Gent...

Vendimi për negociatat/ Ish-ministri Bushati: Për të ardhur keq

Ish-ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka reaguar pas vendimit të BE për Shqipërinë, që përcakton se vendimi për çeljen e...

Vendimi i Holandës për vizat/ Ditmir Bushati: Jo panikut, jo neglizhencës

Ish-ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka kritikuar qëndrimin e maxhorancës për vendimin e Parlamentit Holandës, i cili votoi rikthimin e...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -