- Advertisement -

TAG

intervistë

Shpëtim Idrizi: Pse nuk e dimë se kush është “Këshilli Teknik i Ekspertëve” (film)

Shpëtim Idrizi, kreu i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet në një intervistë me Mirela Milorin tha se qeveria ka treguar papërgjegjshmëri për të marrë...

Qeni ndërhyn në intervistën televizive, “trembet” doktor Gjata. Muç Nano nuk e kursen batutën (film)

Intervistat nga shtëpia nuk janë edhe aq komode sa duken nga ekrani. E në shumë raste ato reflektohen edhe në transmetim. Përgjatë ditëve të fundit...

Sali Berisha e pranon: PD nuk arriti ta rrëzonte Ramën, duhet të qëndrojmë jashtë zyrës së tij, derisa të largohet (film)

Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për "Ilva Now" pranoi se propozimi i tij një vit më parë që PD të linte mandatin me...

Greg Rama flet për herë të parë për Kristin: Thanë e harroi dhe gjeti këtë tjetrën, por nuk është fare kështu (film)

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama në një intervistë të fundit për Euronews Albania ka rrëfyer për herë të parë për të dashurën...

Ilir Meta: Jemi në një përballje finale me puçistët

Presidenti Ilir Meta në një intervistë të dhënë paralajmëron shpërndarjen e parlamentit më 2 mars. Meta shprehet se do të bëjë gjithçka që qytetarët do...

Tom Kuka në një rrëfim mbi librat: Do doja të ftoja në darkë Kutelin dhe Markezin…

Në ceremoninë e ndarjes së Çmimeve Kombëtare të Letërsisë për vitin 2018, Tom Kuka (Enkel Demi) fitoi sivjet çmimin e “Romanit më të mirë”...

Masakra e Reçakut, Vuçiç: Nuk i kam mohuar kurrë krimet e luftës (film)

Gazetarja dhe drejtorja e lajmeve të Euronews Albania, Ilva Tare intervistoi presidentin serb Aleksandër Vuçiç gjatë vizitës së tij në Tiranë lidhur me Shengenin...

Bushati godet sërish Ramën: Shkodra e di kush e kandidoi Valdrin Pjetrin (film)

Në Shqipëri, ish ministri i Jashtëm dhe anëtari i kryesisë së Partisë Socialiste Ditmir Bushati, flet për nevojën e një “kordoni sanitar” apo filtrave...

Deklaratat e forta nga Gjermania: Ka marrëveshje midis shtetit dhe bandave të drogës

Në pjesën e tretë të intervistës së “Shekullit” me këshilltarin ekonomik dhe social të CDU-së gjermane, Martin Henze jep alarmin për falimentin ekonomik të...

Vajza 18 vjeçare denoncon përdhunim nga babai: Policia nuk veproi. Sot nuk kam as forcë as besim

Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -