Fjalë kyçe: Inter

Kalitje / Nga 27-shi -

Juventus likuidon Interin (Highlights)

Një gol i Mario Manzukiç dhe gjithçka u bë bardh’ e zi në kryendeshjen e Serisë A. kampionët e Italisë ia dolën dhe kësaj here të triumfojnë ndaj rivalëve të…

Kalitje / Nga Klodiana -

Presidenti kinez vendos rekord te Interi

Tashmë nuk ka më dyshime pasi gjithçka ka marrë trajtën zyrtare. Ashtu siç edhe parashikohej Steven Zhang është presidenti i ri i Interit duke pasuar në këtë detyrë indonezian Erick…