- Advertisement -

TAG

Ilir Alimehmeti

Epidemiologu jep lajmin e mirë: Testet e shpejta të Covid-19 janë gati

Epidemiologu i njohur, Ilir Alimehmeti, jep lajmin e mirë, se testet e shpejta të antigjeneve të Covid-19 janë gati. Në një postim në Facebook, epidemiologu...

“Efekti i COVID-19 në shkollë”, Epidemiologu: Të shmangen grumbullimi i fëmijëve me prindërit (film)

Epidemiologu Ilir Alimehmeti i ftuar në “ABC-ja e mëngjesit” foli për situatën e koronavirusit në shkollë. “Efekti i COVID-19 në shkollë është shumë herët për...

Lajme të mira/ Mjeku: Kurba e vdekshmërisë nuk po ndjek më kurbën e rasteve të reja me Covid

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ka dhënë lajme të mira sa i përket situatës së Covid, ku thekson se kurba e vdekshmërisë nuk po ndjek...

Lajm i mirë! Mjeku Alimehmeti: Covid-i ka pësuar mutacion e po shkakton më pak vdekje

Përmes një postimi në facebook, epidemiologu i mirënjohur, Ilir Alimehmeti publikoi një studim të ri, ku tregohet se COVID-19 është zbutur, por nuk e...

Mjeku i njohur zbulon të dhënat më të fundit mbi ndryshimet e COVID-19: Ka rënë numri i vdekjeve, ja pse…

Mjeku u njohur Ilir Alimehmeti ka dhanë disa lajmë të mirë mbi COVID-19, ku bën me dije se virusi ka pësuar ndryshime. Ai thotë se...

Përhapja e koronavirusit nga ajri/ Epidemiologu citon studimin e Harvard: Ja 3 rregullat që duhet të zbatoni!

Epidemiologu Ilir Alimehmeti reagon pas alarmit të dhënë se koronavirusi transmetohet përmes ajrit. Epidemiologu i referohet nje studimi të fundit të bërë, sipas të cilit,...

Epidemiologu: Kufiri i vendosur nga BE për Shqipërinë nuk ishte i duhuri

Epidemiologu Ilir Alimehmeti i ftuar në “Abc e mëngjesit” foli për situatën e koronavirusit dhe rritjen e rasteve në Shqipëri. Alimehmeti u ndal edhe tek vendimi...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku i njohur: U egërsua virusi? Ja cili është sinjali i vërtetë…

Mjeku i njohur epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ka reaguar duke bërë një analizë sipas tij të shifrave të raportuara nga ministria e Shëndetësisë. Në fund...

Epidemiologu shqiptar: Dy lajme të mira nga koronavirusi

Epidemiologu shqiptar, Ilir Alimehmeti ka dhënë dy lajme të mira lidhur me pandemin e koronavirusit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Alimehmeti shkruan se  po...

Grafiku me ecurinë e rasteve aktive me COVID-19, që prej 20 prill duhet të ishim të lirë

Nga Ilir Alimehmeti   “Puna e epidemiologjisë është e lidhur me pyetjet e papërgjigjura, por edhe me përgjigjet e papyetura!”❗ Cit. Patricia Buffler (Universiteti i Kalifornisë...

Latest news

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...

Protesta e PDIU zhvendoset tek kryeministria, policia bllokon rrugën, tensionohet situata

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”e PDIU dhe qytetarë të shumtë kanë vendosur së fundmi të shkojnë në një marrshim drejt kryeministrisë, aty ku Nikos Dendias...

Dhuna e frikshme/ Policia arreston protestuesit patriotë të PDIU-së. Policët nuk lejojnë njerëzit të shkojnë te Kryeministria (film)

Dhuna e policisë ndaj protestuesëve patriotë të Shoqatës “Çamëria” dhe PDIU-së ka qenë e paprecedentë. Janë me dhjetra të arrestuarit, kurse policia nuk ka...

Sazan Guri i bashkohet protestës së PIDU: Rama po vjedh kufijtë e Shqipërisë (Film)

Ministri grek Nikos Dendias ka mbërritur në Tiranë ndërsa në orën 11:45 minuta ka hyrë në Ministrinë e Jashtme Shqiptare për të vijuar axhendën...
- Advertisement -