- Advertisement -

TAG

i vdekur

Gjendet i vdekur ish-zyrtari i policisë së Kosovës

Ish zyrtari i policisë së Kosovës, Fadil Syleviçi, është gjetur sot i vdekur te liqeni i Badovcit. Lajmi është publikuar nga mediat në Kosovë. Reporteri.net...

Të shtëna me armë zjarri, gjendet i vdekur 35 vjeçari në Durrës.

Një 35 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Durrës. Policia bën me dije se dyshohet të jetë vetëvrarë me...

Vuante dënimin në Peqin/ Gjendet i vdekur vrasësi me pagesë Andon Mëhillaj

Mëhillaj ishte i dënuar me burg përjetë, ndërsa qe anëtar i bandës së Julian Sinanajt. Andon Mëhillaj është dënuar si vrasës me pagesë.

Shqiptari me aftësi të kufizuara gjendet i pajetë në një qeli në Londër

29-vjeçari Liridon Saliuka është gjetur i vdekur në qelinë e tij në burgun e Belmarsh-it, në Londër. Ka debate të forta përsa i përket klasifikimit...

Gjendet në person i vdekur në afërsi të Spitalit të Fierit

Gjendet një person i vdekur në rrugën e spitalit të Fierit. Mësohet se viktima është Hajdar Hazizi, 74 vjeç. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka...

Aksident në Konispol, furgoni del nga rruga, një i vdekur

Një aksident rrugor ka ndodhur në jug të vendit, ndërsa ka humbur jetën një i moshuar. Sipas raportimeve, aksidenti ka ndodhur në Konispol, ku një...

Jetojmë në një botë ku varrimi është më i rëndësishëm se sa i vdekuri

Shkrimtari, gazetari dhe publicisti Eduardo Galeano i cili ishte i njohur me krijimet e tij fillimisht në Spanjë, e më pas i përkthyer edhe...

Trupi i pajetë i Florencit kthehet në atdheun që e tradhëtoi si të gjallë, ashtu edhe të vdekur…

Nga Bledian Koka Për shpirtin e Florencit... Sot në France ka ndodhur një akt i kobshëm. Mjekët e një spitali në Francë vendosën të kryejnë një...

Itali, shqiptari gjendet i vdekur në ballkonin e shtëpisë

Një shqiptar është gjetur i vdekur në ballkonin e shtëpisë së tij në Breshia të Italisë. Kanë qentë miqtë dhe të afërmit e shqiptarit me...

Peticioni kundër zgjedhjeve, PD Vlorë: Ka firmosur edhe një i vdekur

Partia Demokrtike e Vlorës firmosi dje një peticion të firmosur nga 130 anëtarë të cilët bëjnë thirrje të ndalet fushata në PD pasi zgjedhjet...

Latest news

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...

Prokuroria Speciale në Kosovë kundërshton lirimin e Veselit nga paraburgimi

Zyra e Prokurorit të Specializuar i ka çuar argumentet e saj në Gjykatën Speciale të premten për ta kundërshtuar kërkesën e Ben Emmerson, avokatit...

Britania shënon ditën më vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë, raportohen mijëra raste të reja në 24 orë

Britania regjistroi sot një rekord prej 1,610 vdekjesh të reja nga koronavirusi, duke shënuar kështu ditën më vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë. Numri i...

E bija e Ylli Hilës, luftën e klasave do rilindësh në vitin 2021?!

Nga Elona Caslli E bija e Ylli Hilës... E bija e Ylli Hilës, luftën e klasave do rilindësh në vitin 2021?! Je grua dhe po ta kursej...
- Advertisement -