- Advertisement -

TAG

himni i Shqipërisë

Dardanët me dorë në zemër, kur luhet himni i Shqipërisë së tyre (film)

Para se të niste ndeshja, kur po ekzekutohej himni i Shqipërisë u vu re që lojtarët kuqezi ishin në distancë me njëri-tjetrin duke respektuar...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: Ndjehem tmerrësisht keq, s’kam fjetur dy netë

Flet për herë të parë spikeri i stadiumit pas gafës së turpshme të ngatërrimit të himnit kombëtar shqiptar përpara sfidës Francë-Shqipëri. Frank Stanislas Andre Barzhin,...

Skandali në “Stade de France”, francezët ngatërrojnë himnin tonë (Film)

Një gafë e rëndë ka ndodhur në nisje të sfidës mes Francës dhe Shqipërisë, dhe “Stade de France”, kur po këndoheshin të dyja himnet. Të...

Latest news

Si u zbulua mega pasuria e Zim Sallakut nga vetëm dy transferta. Do i justifikonte me 10 bletë e 32 pula

Një transaksion prej 200 mijë euro me përshkrimin “Blerje Vile në Durrës, zona Plazh” i kryer në 23 korrik 2014, ka qënë indicia kryesore...

Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Austri, takim me kancelarin Sebastian Kurz

Presidentja Vjosa Osmani, me ftesë të Presidentit austriak, Alexander Van der Bellen, të martën do ta nisë vizitën zyrtare në këtë shtet. Në takim me...

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga Covid-19

Kompania farmaceutike GlaxoSmithKline dhe Vir Biotechnology kanë njoftuar ditën e sotme rezultatet finale nga një studim i kryer për një medikament antitrupash. Në përfundim...

Ministri i jashtëm italian viziton nesër Kosovën

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Republikës së Italisë, Luigi Di Maio nesër viziton Kosovën, ku do të takohet me drejtues...

Manchester City me ofertë zyrtare për Kane

Manchester City ka bërë ofertën e parë në drejtim të sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano raporton se Manchester City...
- Advertisement -