Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: Ndjehem tmerrësisht keq, s’kam fjetur dy netë

Nga Ejona 0

Flet për herë të parë spikeri i stadiumit pas gafës së turpshme të ngatërrimit të himnit kombëtar shqiptar përpara sfidës Francë-Shqipëri.

Frank Stanislas Andre Barzhin, i cili mban nofkën Maks Kampo dhe njihet nga të gjithë si Maksi i stadiumit “Stade de France” kërkon ndjesë publike dhe shprehet se është i gatshëm të marë përsipër të gjitha pasojat.

“Nuk kam fjetur dy netë dhe ndjehem tmerrësisht keq për atë që ndodhi. Ishte një gabim shumë i rëndë nga ana ime dhe jam gati të marr përsipër pasojat që ky gabim mund të sjellë”, shprehet Maks Kampo në një prononcim për “L’Equipe”.

Ish-drejtues radiofonik dhe DJ i njohur në Francë, prej shtatorit të vitit 2010 mban zyrtarisht detyrën e animtorit të impiantit më të madh transalpin.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej